anesteziologas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anesteziologas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anesteziologas“.

Medikas atskleidė, kas iš tikrųjų vyksta „narkozės“ metu: kitiems baisu vien pagalvoti

Anesteziologai-reanimatologai, žmonės, kuriems be baimės patikime savo gyvybę. Šios medicinos srities profesija – viena atsakingiausių, tačiau reikalaujanti daugiausiai profesinio darbo aukų. Kokie yra darbo ypatumai bei kodėl ši sritis yra tikras kazino, tv3.lt naujienų portalui papasakojo Kauno klinikų anesteziologas-reanimatologas Ainius Žarskus.
2022-03-29

Skausmo klinika Kėdainiuose: iš tolimų miestų atvažiuoja ir dėl mažesnių eilių

Kėdainių ligoninėje vos antrus metus veikianti Skausmo klinika lūkesčius pateisino su kaupu. Klinikoje lankytojų skaičius nuolat auga, maža to, į Kėdainiuose dirbančius specialistus kreipiasi ir gyventojai iš kitų, net didžiųjų, Lietuvos miestų. Klinikoje besilankančių pacientų skaičiui ir toliau augant, bus svarstoma ir apie skyriaus plėtimą.
Aktualijos 2020-03-05

Virginijaus rankose atsiduria trapiausios širdys: mažiausio paciento dydis buvo kaip sviesto pakelio

Tikriausiai visos būsimos mamos nekantriai laukia, kol galės išgirsti savo kūdikio širdutės plakimą, pamatyti jo šypseną ir pajausti, kaip jis mažais piršteliais įsikimba į mamos pirštą. Tačiau kartais tų mažų širdelių plazdėjimas išduoda, kad kažkas negerai, o vaikui atėjus į šį pasaulį reikalingas gydymas, operaciją ar netgi persodinti tą mažą širdutę. Tokiose situacijose į pagalbą skuba vaikų anesteziologijos-reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjas Virginijus Jakutis.
2020-02-29

Rusijoje gydytojas po širdies operacijos sumušė jį keikusį pacientą

Permės (Rusija) policija tiria nežmoniško elgesio su pacientu reanimacijos skyriuje Rusijoje atvejį. Vaizdo kameros įraše matyti, kaip gydytojas po operacijos kelis kartus smūgiuoja vyrui, gulinčiam priešais jį po operacijos. Anesteziologas pasiaiškino nerviniu išsekimu ir nuovargiu po 36-ias valandas trukusios pamainos.
2013-07-04
Į viršų