andy rautinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andy rautinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andy rautinis“.

Gediminas Orelikas tritaškiu išplėšė pergalę

Gediminas Orelikas pataikė pergalingą tritaškį, o lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ FIBA Čempionų lygos rungtynėse savo aikštėje 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoitas „Medi“ krepšininkus. Šeimininkai metė 22 baudas, svečiai – 10. „Umana Reyer“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Medi“ – 14. G. Orelikas rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 12 taškų. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.
2017-11-15

Kanada su prancūzais žais be savo lyderio A. Rautinio

Trečiosios pasaulio krepšinio čempionato D grupės rungtynėse prieš Prancūzijos ekipą, Kanados rinktinė bus priversta žaisti be savo lyderio Andy Rautinio. Gynėjui atsinaujino kelio skausmai, todėl mačui jis nebus registruotas. Krepšininkas nevilki sportinės aprangos ir nedalyvauja komandos apšilime. A. Rautinis per pirmąsias dvejas pasaulio čempionato rungtynes rinko po 8,5 taško, atkovojo po 2,5 kamuolio bei atliko po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.
2010-08-31

A. Rautinis: neatmetu galimybės žaisti Europoje, galbūt – Lietuvoje

Lietuvių kilmės Kanados rinktinės lyderis Andy Rautinis rungtynėse su Lietuva pelnė 7 taškus ir pataikė vos vieną tolimą metimą iš septynių. „Tai buvo labai sunkios rungtynės. Lietuva žaidė labai „kietai“, tačiau mes stengėmės iš visų jėgų, ir labai gaila, kad atsidūrėme pralaimėjusių pusėje“, – po rungtynių sakė 23 metų gynėjas. – Andy, kas atsitiko trečiajame kėlinyje? – Lietuviai spurtavo. Iš tokių spurtų susideda krepšinis.