Andrulytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Andrulytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Andrulytė“.

Lietuvos buriuotojai pasaulio čempionate Ispanijoje iškovojo du kelialapius į Rio de Žaneirą

Ispanijoje vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo du kelialapius į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Pirmąjį kelialapį iškovojo 22-ąją vietą moterų "Laser Radial" klasėje užėmusi Viktorija Andrulytė. 2011 metų Europos jaunimo vicečempionė ketvirtadienį nedalyvavo finaliniame plaukime, o po septynių plaukimų surinko 109 baudos taškus.
2014-09-19

Kinijoje prasidėjo pasaulio moterų „Laser radial“ klasės buriavimo čempionatas

Kinijoje prasidėjo pasaulio moterų "Laser radial" klasės buriavimo čempionatas. Po dviejų plaukimų geriau sekasi Mildai Eidukevičiūtei, kuri turi 34 baudos taškus ir yra 27-ta. Ji pirmąjį plaukimą baigė 16-ta, o antrąjį - 18-ta. Pergalę pirmajame plaukime iškovojusi Viktorija Andrulytė antrajame buvo diskvalifikuota ir su 41 baudos balų smuktelėjo į 37-ąją poziciją tarp 77-ių dalyvių. Po pirmosios varžybų dienos lydere tapo amerikietė Paige Railey (5 b. tšk.
2013-10-02

Pirmajame dešimtuke – dvi Lietuvos buriuotojos

Ispanijoje vykstančiame pasaulio buriavimo taurės varžybų trečiajame etape - 43-iojoje regatoje „Trofeo SAR Princesa Sofia MAPFRE“ - Lietuvos atstovės Gintarė Scheidt ir Viktorija Andrulytė „Laser-Radial“ jachtų klasėje po keturių plaukimų užima atitinkamai šeštąją ir septintąją vietas. 29 metų olimpinė vicečempionė G. Šait turi 29, o 19-metė Viktorija Andrulytė - 38 baudos taškus. 23 metų Aušra Milevičiūtė (119 b. tšk.) užima 56-ąją, o 16-metė Milda Eidukevičiūtė (138 b. tšk.