Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius ivašauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius ivašauskas“.

DNB paprastina kainodarą: dar daugiau paslaugų krepšelių

Bankams įvedus bazinių paslaugų pirkinių krepšelį privatiems klientams, DNB imasi kito žingsnio ir kuria atskirus krepšelius verslo klientams. Tuo pačiu keisis ir kainodara. Nuo balandžio 1 dienos įsigalioja nauja DNB banko kainodara verslo klientams – jie galės pasirinkti vieną iš trijų paslaugų krepšelių „BizKit“, kuriuose bus banko paslaugų rinkinys už fiksuotą mėnesio kainą. Nuo lapkričio paslaugų krepšelių sistema įsigaliojo ir privatiems banko klientams.
2017-01-26

Kauniečių pora laimėjo sportinių šokių turnyrą Maskvoje

Rusijos sostinėje vykusių Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) reitingo varžybų nugalėtojais klasikinių šokių programoje tarp 48 porų tapo kauniečiai Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė. "Sūkurio" klubo šokėjai aplenkė antrąją vietą užėmusius rusus Timofejų Bavinovą ir Aleksandrą Apelsinovą bei trečiojoje pozicijoje likusią Latvijos porą - Valdį Skutaną ir Laurą Kositę.
2004-02-25

A. Bižokas ir E. Daniūtė pasaulio reitinge - antri

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje klasikinių šokių atlikėjų reitingų lentelėje pasaulio ir Europos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai lietuviai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo, surinkę 2083 taškus, užima antrąją vietą. Prieš mėnesį šioje klasifikacijoje daugkartiniai Lietuvos čempionai buvo ketvirti.
2004-02-04

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė IDSF reitinge lieka ketvirti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje pirmojoje šiais metais klasikinių šokių atlikėjų klasifikacijoje Kauno "Sūkurio" pora pasaulio ir Europos čempionatų bronzinė prizininkė Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė su 2 083 taškais liko ketvirtoje pozicijoje. Daugkartinius Lietuvos čempionus lenkia reitinge pirmaujantys pasaulio ir Europos čempionai italai Mirko Gozzolis ir Alessia Betti (2408 tšk.), jų tėvynainiai Domenico Soale ir Giola Cerasoli (2283 tšk.
2004-01-03

Sportinių šokių varžybose Čekijoje lietuviai buvo treti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) reitingo varžybose Čekijoje trečiąją vietą klasikinių šokių varžybose užėmė Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė. Turnyro nugalėtojais tapo Lenkijos atstovai - Andrzejus Sadeckis bei Karina Nawrot, o antrąją vietą užėmė čekai Ondrejus Ledabylas ir Eva Strelcova. Penktąja vieta tenkinosi Julius Šeniauskas bei Iveta Paurytė, devintąja - Marius Kriukelis ir Kristina Valiūnaitė, aplenkę kauniečius Tadą Ivašauską ir Eriką Marengolcaitę.
2003-10-07

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė Vokietijos sportinių šokių pirmenybėse buvo antri

Vokietijoje vykstančiame atvirajame šalies sportinių šokių čempionate antrąją vietą klasikinių šokių turnyre iškovojo Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė. Aštuonioliktoji vieta tarp 362 porų atiteko Donatui Vėželiui bei Linai Chatkevičiūtei, o Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė kartu su Lenkijos pora pasidalijo 28-ąją poziciją. Šio konkurso nugalėtojais tapo italai Mirko Gozolli ir Alessia Betti, trečioji vieta atiteko Vokietijos porai - Sašai bei Natašai Karabėjams.
2003-08-23

A. Kandelis ir E. Visockaitė šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje Lotynų Amerikos šokių atlikėjų reitingų lentelėje Lietuvos čempionai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė (1452 tšk.) užima dešimtąją vietą. Vilniaus "Ratuto" klubo pora prieš mėnesį šioje klasifikacijoje buvo 21-a. Į pirmąjį šimtuką patenka dar penkios Lietuvos šokėjų poros. Saulius Skambinas ir Sandra Kniazevičiūtė (973 tšk.) užima 33-iąją (buvo 29-ti), Vaidotas Škimelis ir Jurga Pupelytė (926 tšk.
2003-07-08

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė pasaulio reitinge lieka treti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje klasikinių šokių atlikėjų reitingų lentelėje pasaulio ir Europos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai lietuviai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo, surinkę 2088 taškus, užima trečiąją vietą. Gegužės 15 dienos klasifikacijoje daugkartiniai Lietuvos čempionai buvo taip pat treti. Pirmauja Italijos šokėjai Domenikas Soalė (Domenico Soale) ir Džoja Čerazoli (Gioia Cerasoli), surinkę 2192 taškus.
2003-06-09

Lietuvos sportinių šokių porų sėkmė turnyruose Azijoje

Džakartoje (Indonezija) ir Singapūre vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo sportinių šokių varžybos. Lotynų Amerikos šokių programoje Vilniaus klubo "Ratuto" pora Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė iškovojo atitinkamai antrąją ir pirmąją vietas. Klasikinių šokių varžybose trečiąsias vietas minėtose varžybose užėmė Kauno klubo "Sūkurys" pora - Andrius Ivašauskas ir Jurga Dingelytė.