andrijus vynokurovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrijus vynokurovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrijus vynokurovas“.

Dviratininkė Miglė Marozaitė pasaulio reitinge – trečia

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose dviračių treko reitinguose į geriausiųjų penketus patenka trys Lietuvos atstovai – Miglė Marozaitė, Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendelis, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas. Aukščiausią vietą užima M. Marozaitė. Sprinto rungties reitinge Europos čempionate šešta likusi 21-erių metų dviratininkė (2165 tšk.) iš ketvirtosios pozicijos pakilo į trečiąją. Simona Krupeckaitė (1870 tšk.) iš trečiosios vietos nukrito į 12-ąją.
2017-10-25

Dviratininkė Miglė Marozaitė Lenkijoje pelnė sidabro medalį

Pruškove (Lenkija) vykusiose dviračių treko varžybose „GP Polska“ (UCI I kategorija) Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė iškovojo sidabro medalį. Mūsų šalies dviratininkai keturis kartus užėmė ketvirtąją vietą. M. Marozaitė buvo antra jaunimo (iki 23-ejų metų) sprinto rungtyje (8 dalyvės). Panevėžietė ketvirtfinalyje įveikė lenkę Pauliną Petri, pusfinalyje 2-0 nugalėjo kitą lenkę Julitą Jagodzinską, o finale 0-2 pralaimėjo ukrainietei Olenai Starikovai.