andrew surmanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrew surmanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrew surmanas“.

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

Laiku prabilęs Jermainas Defoe atvedė komandą į pergalę

34-erių anglas Jermainas Defoe įmušė pergalingą įvartį, o jo atstovaujama „Bournemouth“ šventė pirmąjį sezono laimėjimą – namuose 2:1 (0:0) nugalėjo „Brighton and Hove Albion“ futbolininkus. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. Po Pascalio Grosso perdavimo 55-ąją minutę įmušė Solly Marchas. 67-ąją minutę rezultatą išlygino Andrew Surmanas. J. Defoe pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Abukart „Bournemouth“ futbolininkams asistavo Jordonas Ibe.
2017-09-15

„Premier“ lygos dieną baigė virpstų mūšis ir 11 metrų baudinys į kosmosą

Šeštadienį paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse įvarčių nepelnyta – „Southampton“ namie 0:0 baigė mačą su „Bournemouth“. Mačo pradžioje žaidimo persvarą turėjo šeimininkai. Itin aktyvus buvo Dušanas Tadičius. Sykį jis pataikė virpstą. „Bournemouth“ tenkinosi tolimais smūgiais ir standartinėmis padėtimis. Po kampinio kamuolį nuo vartų linijos teko išmušti „Southampton“ kapitonui Stevenui Daviui. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abi komandos turėjo progų.
2017-04-02

„Manchester United“ namie nesugebėjo įveikti kėlinį mažumoje žaidusio „Bournemouth“

Šeštadienį pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos savaitgalio rungtynėse „Manchester United“ namuose nesugebėjo įveikti Bornmuto „Bournemouth“ – 1:1 (1:1). Svečiai visą antrąjį kėlinį turėjo vienu žaidėju mažiau. Šeimininkai per pirmąsias 10 minučių nepasinaudojo puikiomis progomis. „Manchester United“ 2-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet neįmušė Wayne’as Rooney. 5-ąją minutę vienas prieš vartininką išbėgo, bet jo neįveikė Paulis Pogba.