andrejus zujevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus zujevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus zujevas“.

Aurelija Tamašauskaitė Lenkijoje – antra, Gytis Gudlevičius – penktas

Džonkuve vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Lenkijos jaunimo taurės III etape vilnietė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo sidabro medalį. Lietuvos atstovė surinko 1311 taškų ir nusileido tik rusei Ksenijai Fralcovai (1347). Trečiąją vietą varžybose užėmė finiše A. Tamašauskaitei minimaliai pralaimėjusi Australijos sportininkė Marina Carrier (1310). Kita Lietuvos atstovė Ieva Želvytė (1207) surinko 1207 taškus ir užėmė 16-ąją vietą, Elžbieta Adomaitytė (913, nedalyvavo jojimo rungtyje) liko 29-a, o ...