andrejus rubliovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus rubliovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus rubliovas“.

Andrejus Rubliovas į „Australian Open“ skrido užsikrėtęs covid-19, kalbama apie per menkus saugumo reikalavimus

Ričardo Berankio pasirodymą „Australian Open“ turnyre užbaigęs rusas Andrejus Rubliovas prisipažino, kad į Australiją skrido nepaisant to, kad turėjo teigiamą covid-19 testą. „Kai skridau į Australiją, mano testas dar buvo teigiamas, tačiau ligos sunkumo balas, ar kaip ten jis vadinasi, buvo labai menkas, todėl buvau įleistas į šalį. Negana to, 10 dienų dar praleidau karantine. Man vėliau dar reikėjo atlikti antigeno testą, jis buvo neigiamas ir galėjau keliauti po šalį.
2022-01-21

Prireikė 14 metų – Rusijos rinktinė žengė į Daviso taurės finalą

Šeštadienį Madride (Ispanija) antrajame Daviso taurės pusfinalyje Rusijos teniso federacijos komanda 2:0 eliminavo Vokietijos rinktinę. Pirmajame mače Andrejus Rubliovas (ATP-5) vos per 50 minučių 6:4, 6:0 nugalėjo Dominiką Koepferį (ATP-54). Pirmajame sete rusas trečiajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją. Vėliau nė vienas žaidėjas nebesusikūrė „break pointų“, tad A.Rubliovas taip ir išlaikė pergalingą pranašumą.
2021-12-04

Stefanas Tsitsipas baigiamajame metų ATP turnyre suklupo trečią kartą iš eilės

Turine (Italija) tęsiasi baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Jame žaidžia 8 geriausi sezono tenisininkai. „Žaliosios“ grupės pirmajame ture pirmadienį rusas Andrejus Rubliovas (ATP-5) per 1 valandą 32 minutes 6:4, 6:4 įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-4). Tai buvo 5-a ruso pergalė prieš graiką per 10 jų dvikovų. Jau pirmajame mačo geime A.Rubliovas susikūrė tris „break pointus“. S.Tsitsipas tada atsilaikė, bet penktajame geime vėl sulaukė ruso spaudimo.
2021-11-16

Vos valandą trukusiame ATP 1000 serijos turnyro finale – Alexanderio Zverevo triumfas

Sinsinatyje (JAV) vykusiame ATP 1000 serijos „Western&Southern Open“ vyrų teniso turnyro finale vokietis Alexanderis Zverevas (ATP-5) vos per 1 valandą 6:2, 6:3 nugalėjo rusą Andrejų Rubliovą (ATP-7) ir iškovojo penktą karjeroje tokio rango varžybų titulą. Tai buvo jau penktoji iš tiek pat galimų A.Zverevo pergalių prieš A.Rubliovą ATP turnyruose. A.Zverevas tapo pirmuoju Vokietijos tenisininku nuo 1985 m. Boriso Beckerio, kuris laimėjo „Western&Southern Open“ turnyro trofėjų.
2021-08-23

Tsitsipas dėl vietos pusfinalyje kausis su Nadaliu

Antradienį Londone (Didžioji Britanija) tęsėsi prestižinis baigiamasis metų vyrų teniso turnyras „Nitto ATP Finals“, kuriame pirmą pergalę iškovojo 22-ejų graikas Stefanos Tsitsipas (ATP-6), kuris per 1 val. 59 min.
2020-11-18

Džokovičius užtikrintai žengė į „Roland Garros“ ketvirtfinalį

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre pergalingai žaidžia vienas iš pagrindinių favoritų serbas Novakas Džokovičius (ATP-1). Geriausias planetos tenisininkas pirmadienį per 2 valandas 26 minutes 6:4, 6:3, 6:3 įveikė rusą Kareną Chačianovą (ATP-16). Tai buvo šešta serbo pergalė prieš rusą per septynias jų dvikovas.
2020-10-05

„US Open“ paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros: laukia Rusijos tenisininkų mūšis

Niujorke (JAV) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „US Open“ teniso turnyre paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros. Paskutiniuosius kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo du Rusijos tenisininkai – Andrejus Rubliovas (ATP-14) ir praėjusių metų „US Open“ vicečempionas Daniilas Medvedevas (ATP-5). A.Rubliovas per 2 val. 45 min. 4:6, 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo italą Matteo Barrettini (ATP-8), tuo tarpu D.Medvedevas per 1 val. 40 min.
2020-09-08

Kanados rinktinė eliminavo rusus ir pirmą kartą istorijoje pateko į Daviso taurės finalą

Madride (Ispanija) tęsiasi atnaujinto formato Daviso taurės pasaulio grupės finalų savaitė. Pirmajame pusfinalyje Kanados rinktinė 2:1 įveikė Rusiją. Pirmajame vienetų mače Andrejus Rubliovas (ATP-23) per 1 valandą 27 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo Vaseką Pospišilą (ATP-150). Kanadietis pirmojo seto aštuntajame geime turėjo tris „break pointus“, bet nepajėgė išlyginti rezultato.
2019-11-23

Džokovičius su Serbijos rinktine netikėtai pasitraukė iš Daviso taurės

Madride (Ispanija) tęsiasi atnaujinto formato Daviso taurės pasaulio grupės finalų savaitė. Antrajame ketvirtfinalyje Rusijos rinktinė 2:1 išplėšė pergalę prieš Serbiją. Rusai susitikimą pradėjo galingai.