andrejus pazinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus pazinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus pazinas“.

Manto Savėno ekipa Rusijos pirmajame futbolo divizione penkta

Devintą pergalę devynioliktose Rusijos pirmosios futbolo lygos rungtynėse iškovojo bei 22 komandų turnyre į penktąją vietą iš šeštosios pakilo Manto Savėno Novotroicko „Nosta“ (33 tšk.) komanda. Penktadienį XX turo mače „Nosta“ futbolininkai namuose 2:1 (1:0) nugalėjoje aštuntojoje pozicijoje esančius Novosibirsko „Sibir“ (29 tšk.) futbolininkus. Lietuvis šiame mače žaidė iki 74-os minutės, o po jo perdavimo pirmąjį įvartį į svečių vartus pelnė gynėjas Maksimas Budnikovas (15 min.
2008-06-28

M. Savėno klubas Rusijos pirmajame futbolo divizione lieka šeštas

Ketvirtą pergalę Rusijos pirmosios futbolo lygos čempionato 9 turo mače iškovojo šeštąją vietą 22-jų komandų turnyre užimantis Manto Savėno Novotroicko "Nosta" (16 tšk.) klubas. Pirmadienį namuose "Nosta" futbolininkai 2:1 (0:0) įveikė dvidešimtojoje pozicijoje esančią Uljanovsko "Volga" (4 tšk.) vienuolikę. Lietuvis šįsyk žaidė iki 85-os minutės. Po įvartį nugalėtojams pelnė Andrejus Pazinas (53 min.) ir Vadimas Jančiukas (75 min.