Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus gribojedovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus gribojedovas“.

Darius Čepauskas: „Sportininkams nėra svarbu, kas prezidentas“

Neseniai buvo išrinktas naujasis Lietuvos imtynių federacijos (LIF) prezidentas, kuriuo tapo Darius Čepauskas. Jis šiose pareigose pakeitė 14 metų sėkmingai vadovavusį Andrejų Gribojedovą. Didelių permainų neplanuoja – Kaip tapote naujuoju LIF prezidentu? – „Balsas.lt savaitė“ paklausė D. Čepausko. – Viskas labai paprasta. Lietuvos imtynių federacija yra demokratiška organizacija, veikianti pagal savo įstatus, kurie vadovybei numato 4 metų kadenciją.
2010-02-22

Lietuvos jauniai Serbijoje medalių neiškovojo

Zrenjanine (Serbija) vykusiame Europos graikų-romėnų jaunių imtynių čempionate aukščiausiai pakilo Julius Matuzevičius (76 kg) ir Vilius Laurinaitis (85 kg). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo po dvi pergales ir užėmė penktąsias vietas.
2009-07-28

Mindaugas Mizgaitis: „Medalio už dyką negausi“

Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinei, kovo 31 – balandžio 5 dienomis kovosiančiai Europos čempionate, keliami patys aukščiausiai tikslai, o bene daugiausiai tikimasi iš Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojo Mindaugo Mizgaičio.
2009-03-27

Europos imtynių čempionate Vilniuje – per 400 sportininkų

Kovo 31 - balandžio 5 dienomis Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje, vyksiančiame Europos imtynių čempionate laukiama daugiau nei 400 sportininkų iš 39 šalių. Graikų-romėnų imtynėms užregistruoti 174 atletai iš 34 valstybių, laisvosioms imtynėms - 131 sportininkas iš 30 šalių, o moterų imtynėms - 108 dalyvės iš 27 šalių.
2009-03-12

V. Venckaitis laimėjo turnyrą Slovėnijoje

Murska Sobotoje vyko tarptautinis Slovėnijos Grand Prix  graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose puikiai startavo pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Valdemaras Venckaitis, kuris svorio kategorijoje iki 74 kilogramų iškovojo aukso medalį. „Tai kad įveiks amerikietį, sportininką iš Izraelio, rusą ir kroatą – neabejojau. Su nekantrumu laukiau Valdemaro akistatos su 2006 metų pasaulio čempionu Volodimiru Šackichu iš Ukrainos.
2009-03-10

Tarp kandidatų į CELA vykdomąją komisiją – ir Lietuvos atstovas

Kovo 30 dieną Vilniuje vyks Europos imtynių komiteto (CELA) generalinė asamblėja, kurios metu naujai ketverių metų kadencijai bus renkami CELA vykdomosios komisijos nariai. Tarp 17 kandidatų į penkias vykdomosios komisijos narių vietas pateko ir Lietuvos imtynių federacijos (LIF) prezidentas Andrejus Gribojedovas, kuris turi galimybę tapti pirmuoju mūsų šalies atstovu, išrinktu į šias garbingas pareigas.
2009-02-27

A. Gribojedovas toliau vadovaus Lietuvos imtynių federacijai

Lietuvos imtynių federacijos (LIF) ataskaitų ir rinkimų konferencijoje Vilniuje šios organizacijos prezidentu ketvirtajai kadencijai perrinktas 43 metų Andrejus Gribojedovas. Konferencijoje dalyvavo šešiasdešimt Lietuvos imtynių klubų ir pirminių organizacijų atstovų. LIF prezidiumo nariais tapo Rimantas Bagdonas, Andrejus Gribojedovas, Giedrius Dambrauskas, Jurijus Babenko, Paulius Daumantas, Algirdas Butkevičius ir Vladimiras Mataitis.
2008-10-16

Artūras Jankauskas – Europos jaunimo imtynių vicečempionas

Košicėje (Slovakija) vykusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientas Artūras Jankauskas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 96 kilogramų! Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis pirmose imtyse įveikė tris varžovus, tarp jų ir 2005 metų Europos jaunių čempioną moldavą Mariną Cazacą, ir tik finale rezultatu 0:3/1:1 nusileido labai stipriam priešininkui Konstantinui Jefimovui iš Rusijos.
2008-07-21

Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynininkai medalių nenuskynė

Daugpilyje vykusiame Europos jaunių čempionate Lietuvos imtynių specialistai nekantriai laukė graikų-romėnų imtynininkų pasirodymo. Kaip pastaruoju metu tapo įprasta, mūsų šalies treneriai į varžybas delegavo pilnos sudėties komandą – sportininkai kovojo kiekvienoj iš dešimties svorio kategorijų. Gausus būrys žiūrovų mėgavosi lietuvių, kurių pagrindą sudarė Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai, kovomis. Deja, šį kartą nei vienam iš atletų nepavyko užkopti ant prizininkų garbės pakylos.
2008-07-08

Anykščiuose vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre dominavo lietuviai

168 jaunieji imtynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lenkijos dalyvavo VI tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Vladui Žmoginui atminti. Varžybos vyko naujame Anykščių miesto pramogų ir sporto komplekse "Mindaugo karūna".Sportininkai varžėsi dvejose amžiaus grupėse: gimę 1987-1989 metais bei 1990 metais ir jaunesni. Turnyrą organizavo imtynių klubas "Ąžuolas" kartu su Anykščių kūno kultūros ir sporto centru.