andrejus čofu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus čofu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus čofu“.

„Žalgiris“ ir toliau eina į priekį – Vilniuje įveikė „Atlantą“

Savaitgalio puošmena tapęs Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ susitikimas baigėsi eiline vilniečių pergale 1:0 (1:0). Į priekį komandą išvedė ir vienintelį įvartį pelnė antrasis pagal rezultatyvumą A lygos futbolininkas Elivelto. 13-ąją minutę svečiai surengė pavojingą ataką, kuri baigėsi Andrejaus Paniukovo smūgiu šalia virpsto. Po akimirkos žalgiriečiai atsakė aštriu išpuoliu. Kamuolys atšoko Mantui Kukliui, kurio tolimas smūgis iš 25 metrų skriejo virš skersinio.
2017-04-30

„Atlanto“ triumfas prieš „Utenį“ ir iškovoti trys taškai

Ekipos, A lygos pirmenybėse iki šiol susitikusios aštuonis kartus: penkis iš jų triumfavo klaipėdiečiai, tris kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis. Statistikos „Uteniui“ pagerinti nepavyko ir šiandien: svečiai iš Klaipėdos Utenos ekipą įveikė 3:0 (1:0). 4-ąją rungtynių minutę kampinį kėlė ne bet kas, o tokių standartinių situacijų meistras Gabrielius Zagurskas. Adresatų baudos aikštelėje smūgis nesurado.
2017-04-20

Legionierių įvarčiai nulėmė „Atlanto“ pergalę Jonavoje

Klaipėdos „Atlanto“ legionieriai Andrejus Paniukovas ir Olegas Dmitrijevas įsirašė savo pavardes į statistikos protokolą, o uostamiesčio ekipa – dar tris taškus A lygoje. Klaipėdiečiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Jonavą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“. Futbolas gali būti neteisingas. Tą savo kailiu pirmajame kėlinyje pajuto antrąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi „Jonavos“ ekipa.
2017-04-12

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.
2017-04-04

„Atlantas“ pasirengęs grįžti į elitą

Klaipėdos „Atlantas“ 2014-aisiais sudrebino A lygą, metęs rimtą iššūkį Vilniaus „Žalgiriui“. Klaipėdiečiai po metų nusirito laipteliu žemiau. Pernai liko už apdovanojimų pakylos. „Šiemet turime patekti į geriausių komandų trejetuką“, – ambicingus tikslus kelia vyriausiasis komandos treneris Konstantinas Sarsanija. Klaipėdos „Atlantas“ Tikslas – A lygos medaliai.