andreas kloden

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andreas kloden“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andreas kloden“.

Tomo Vaitkaus komanda sutelkė jėgas

Po kalnuotojo „Tour de Catalogne“ lenktynių etapo (5 etapas), „RadioShack“ komanda pagerino savo pozicijas 10-tuke, A. Klodenui finišavus 2-am (+36 sek.) po italo D. Malacarne („Quick Step“), o J. Brajkovichiui, L. Leipheimeriui ir H. Zubeldiai pasiekus finišą su pirmąja grupe (+40 sek.). Pakilo Bendroje įskaitoje Janez Brajkovich kilstelėjo iš 10-tos vietos į 9-tą (+1 min. 25 sek.), o Levi Leipheimer pasislinko arčiau 20-tuko, pakilęs iš 24-os į 21 vietą (+2 min.
2010-03-27

„Giro d`Italia" lenktynių nugalėtoją išaiškino tik fotofinišas

91-ą kartą vykstančių prestižinių „Giro d`Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą ketvirtadienį laimėjo italas Daniele Bennatis. Tik po fotofinišo paaiškėjo, kad 172 km įveikęs per 4 valandas 5 minutes 29 sekundes, D. Bennatis tik akimirka aplenkė antroje vietoje likusį britą Marką Cavendishą bei trečiąją poziciją užėmusį australą Robbie McEweną: 1. Daniele Bennati (Italija)                &n...
2008-05-23

„Giro d`Italia" lenktynių lyderis tolsta nuo persekiotojų

199 km įveikęs per 5 valandas 44 minutes 22 sekundes A. Bertolinis 5 sek. aplenkė antroje vietoje likusį ispaną Pablo Lastrasą ir 16 sek. - trečiąją poziciją užėmusį tėvynainį Fortunato Balianį: 1. Alessandro Bertolini (Italija)          5:44:22 2. Pablo Lastras (Ispanija)              atsiliko 5 sek.
2008-05-22

Naująjį Tour de France X-to etapo nugalėtoją parodė fotofinišas

Po dviejų kalnų etapų Alpėse šiandien Tour de France lenktynės pasiekė pietų Prancūziją ir 171 dviratininkas įveikė jau X-tąjį etapą. Šioje 229,5 km distancijoje Tallard – Marselis labiausiai pasireiškė sprinteriai. Paskutinius distancijos kilometrus kartu laikėsi penki dviratininkai: vokietis Voigtas, šveicaras Albasini ir 3 prancūzai Casaras, Vasseuras ir Halgand, – iš kurių vieną – laimėtoją – padėjo nustatyti fotofinišas.
2007-07-18

Tour de France VII-ame etape keičiasi lyderiai

Šeštadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė VII-ąjį etapą – Bourg-en-Bresse – Le Grand-Bornand (197,5 km). Šiame, pirmajame Alpių kalnų, etape artėjant prie finišo (183-tas km), dviratininkams teko įveikti kalnų perėją La Colombiere (1.618 m). Šioje kalnų distancijoje viskas apsivertė aukšyn kojomis. Buvusio lyderio – F. Cancellara – neliko net dešimtuke. Nuotrauka iš www.
2007-07-14

Tour de France VI etape lyderis išsaugojo pozicijas

Penktadienį Tour de France 2007 dviratininkai sėkmingai įveikė dar vieną, VI etapą. Šioje lygumų etapo distancijoje Semur-en-Auxois – Bourg-en-Bresse (199,5 km) dar kartą turėjo galimybę pasireikšti sprinteriai.         Etapo 10-tukas:   1- Tom Boonen (BEL/QuickStep) 5 val. 20 min. 59 sek. (vid.
2007-07-14

Tour de France V etape - F. Cancellara liko lyderiu

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų V-ame etape Chablis – Autun ir įveikė 182,5 km distanciją.Ši distancija buvo vidutinio kalvotumo, tad puikią galimybę pasireikšti turėjo įkalnių meistrai.
2007-07-12

Tour de France IV etapas - lyderis nepasikeitė

Šiandien Tour de France dviratininkai tęsė savo kelionę link Prancūzijos pietų IV-ame etape Villers-Cotterêts – Joigny. Realus startas -  13 val. 00 min. (Londono laiku). Šiame etape dviratininkai pravažiavo 4 departamentus ir įveikė 193 km distanciją.
2007-07-11

Tour de France pirmąjį etapą laimėjo Robbie Mc Ewenas

Sekmadienį tęsėsi Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik pirmasis etapas, kuriame divratininkų grupei teko įveikti 203 km, važiuojant iš Londono į Canterbury.Nepaisant kelių dviratininkų pabėgimo, grupė finišavo kartu. Finiše greičiausias buvo ir etapą laimėjo australas Robbie Mc Eweans (Predictor). Antras buvo Th. Hushovdas iš (CA), o trečias T. Boonenas (QSI). Tomas Vaitkus (Discovery channel) finišavo 10-asir bendroje įskaitoje užima 30-ą poziciją.
2007-07-08

Tour de France prologas: Tomas Vaitkus 29-as

Šiandien 16val. (17val. Lietuvos laiku) Londone buvo duotas startas Tour de France dviračių lenktynėms. Ką tik baigėsi prologo etapas Londone.Varžybose dalyvauja ir Lietuvos dviratininkas Tomas Vaitkus (komanda - Discovery channel). Jo marškinėlių Nr. 119. Nuo nugalėtojo šveicaro Fabieno Cancelarra (SUI CSC), įveikusio distanciją per 8 min. ir 50 sek., jis atsiliko 54 sek. ir buvo 29-as.F. Cancellara nuotrauka iš www.