andreas beck

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andreas beck“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andreas beck“.

Korto šeimininkų pergalės ATP serijos tarptautiniame teniso turnyre Prancūzijoje

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos tarptautinis "Open Sud de France" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 494 310 eurų. Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo penki korto šeimininkai, Izraelio tenisininkas bei suomis: Kenny De Schepper (Prancūzija) - Marsel Ilhan (Turkija) 6:4, 3:6, 6:3; Benoit Paire (Prancūzija) - Nikoloz Basilašvili (Gruzija) 5:7, 6:2, 6:4; Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) - Taro Daniel (Japo...
2015-02-04

Rogeris Federeris klimpsta nesėkmių liūne

Monte Karle (Monakas) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Masters“ serijos turnyro, kurio prizų fondą sudaro 2,75 mln. eurų, vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rogeris Federeris 4:6, 5:7 pralaimėjo savo tėvynainiui ir dvejetų varžybų partneriui Stanislui Wawrinkai. 24-erių metų Šveicarijos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge užima 16-ąją vietą, ketvirtfinalyje susitiks su 89-ąja pasaulio rakete vokiečiu Andreas Beck.
2009-04-17

Šeimininkų pergalės teniso turnyro Vokietijoje starte

Pirmadienį Vokietijoje prasidėjo ATP serijos „Gerry Weber Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 713 tūkst. Eurų. Pirmąjį vienetų varžybų ratą sėkmingai įveikė čekas, keturi vokiečiai bei švedas: 3-Tomaš Berdych (Čekija) - Thomas Johansson (Švedija) 6:3, 7:5; Mischa Zverev (Vokietija) - 7-Jarkko Nieminen (Suomija) 2:6, 6:4, 6:2; Andreas Beck (Vokietija) - Marc Gicquel (Prancūzija) 6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:3; Benjamin Becker (Vokietija) - Denis Gremelmayr (Vokietija) 6:4,...
2008-06-10

Vyrų teniso turnyre Hamburge - traumų virtinė

Vokietijoje tęsiasi „Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,27 mln. Eurų. Antradienį vienetų varžybų antrojo rato mače ketvirtoji raketė rusas Nikolajus Davydenka 6:4, 6:1 nugalėjo kroatą Ivaną Ljubičičių, o ispanas Fernando Verdasco 6:2, 6:0 sutriuškino prancūzą Michaelį Llodrą.