andrea mayer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrea mayer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrea mayer“.

Dakaro ralio nugalėtojais tapo Stephane`as Peterhanselis ir Nani Roma

Sekmadienį Senegalo sostinėje baigėsi vienas prestižiškiausių XXVI Dakaro ralis.Automobilių varžybas laimėjo šešiskart Dakaro nugalėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis (Stefanas Peteranselis), kuris tapo pirmuoju lenktininkų nugalėjusiu Dakaro ralyje ir motociklų ir automobilių klasėje. Sekmadienį 17-ajame etape S.Peterhanselis finišavo devynioliktas, 27-ių km greičio ruože 4 min. 23 sek.
2004-01-18

14-ajame etape nugalėjo L. Alphand’as ir S. Despres

26-ojo Dakaro dykumų ralio 14-ąjį etapą ketvirtadienį (01.15) tarp automobilininkų laimėjo prancūzas Lucas Alphand’as (Liukas Alfanas) su BMW, o tarp motociklininkų pirmas finišą pasiekė jo tautietis Cyrilis Despres (Syrilis Deprė) su KTM, tačiau tai nepakeitė padėties lyderių grupėse.
2004-01-16

Dakaro ralio lyderiai didina pranašumą prieš persekiotojus

Ketvirtadienį įvyko 14-asis Dakaro ralio etapas, kuriame lenktynininkai įveikė 547-ių kilometrų greičio ruožą Mauritanijoje. Greičiausias etape buvo prancūzas Lucas Alphandas su BMW, distancijoje sugaišęs 6 valandas 51 minutę 7 sekundes ir 14 min. 20 sek. aplenkęs išvakarėse etapą laimėjusį buvusį pasaulio autoralio čempioną škotą Colinas McRae (Koliną Makrėjų), vairuojantį "Nissan" automobilį bei 18 min. 30 sek.
2004-01-16

Dakaro ralis: pergales iškovojo C. McRae ir D. Fretigne

26-ojo Dakaro dykumų ralio 13-ąjį etapą trečiadienį (01.14) tarp automobilininkų laimėjo britas Colinas McRae (Kolinas Makrėjus) su "Nissan", 478 km greičio ruožą įveikęs per 5 val. 52 min. 58 sek. Tai pirmoji 1995 metų pasaulio ralio čempiono pergalė Dakaro ralyje. Lyderiu išliko prancūzas Stephane’as Peterhanselis (Stefanas Petranselis, "Mitsubishi"), trečiadienį finišavęs aštuntas (atsiliko 26 min. 35 sek.
2004-01-15

Stephane`as Peterhanselis vėl tapo Dakaro ralio lyderiu

Po ketvirtadienį įvykusio aštuntojo Dakaro ralio etapo lyderiu bendroje įskaitoje vėl tapo šešiskart Dakaro laimėtojas motociklų klasėje prancūzas Stephane`as Peterhanselis su "Mitsubishi". S.Peterhanselis 355 km etapą tarp Ataro ir Tidžikajos Mauritanijoje įveikė per 5 valandas 1 minutę 25 sekundes ir beveik pusvalandį aplenkė antrąją vietą užėmusią vokietę Jutta Kleinschmidt su "Volkswagen" bei daugiau, kaip pusvalandį - trečioje pozicijoje likusį BMW lenktynininką Gregoire De Mevius (Gregor...
2004-01-09

Japonas H. Masuoka tolsta nuo varžovų

26-ojo Dakaro dykumų ralio septintąjį etapą trečiadienį tarp automobilininkų laimėjo lyderis japonas Hirošis Masuoka (Hiroshi Masuoka) su "Mitsubishi". Jis 701 km greičio ruožą įveikė per 5 val. 58 min. 35 sek. ir padidino savo atotrūkį nuo antrąją vietą užimančio prancūzo Stefano Petranselio (Stephane Peterhansel, "Mitsubishi") iki 11 min. 42 sek. S. Petranselis trečiadienį finišavo antras. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 2 sek.
2004-01-08

Masuoka laimėjo ilgiausiąjį Dakaro ralio etapą

Dakaro ralio lyderis bendroje įskaitoje bei paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi" trečiadienį laimėjo ilgiausiąjį dvidešimt šeštojo Dakaro ralio etapą.
2004-01-08

Hiroshis Masuoka tapo Dakaro lyderiu bendroje įskaitoje

Antradienį šeštąjį Dakaro ralio etapą Maroke laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo paskutinių dviejų metų šių lenktynių nugalėtojas japonas Hiroshis Masuoka (Hirošis Masuoka) su "Mitsubishi". H.Masuoka 351 km greičio ruožą įveikė per 3 valandas 9 minutes 40 sekundžių ir beveik trimis minutėmis aplenkė "Nissan" vairavusį Ginielį de Villiersą iš Pietų Afrikos bei 5 min. 41 sek.
2004-01-07

Greičiausi Dakaro ralio starte - K. Šinozuka ir M. Gracanis

Pirmąją naujų metų dieną Prancūzijoje startavusio 26-ojo Dakaro dykumų ralio pirmajame etape - 1,5 km sprinto lenktynėse - greičiausi buvo japonas Kendžiras Šinozuka (Kenjiro Shinozuka) su "Nissan" automobiliu ir italas Mateo Gracanis (Matteo Graziani) su KTM motociklu. Nugalėtojų titulus ginantys japonas Hirošis Masuoka (Hiroshi Masuoka, "Mitsubishi") ir prancūzas Rišaras Senktas (Richard Sainct, KTM) užėmė atitinkamai ketvirtąją ir trečiąją vietas.