Andrė Lukošiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Andrė Lukošiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Andrė Lukošiūtė“.

Istorinė karjeros pergalė: Lukošiūtė pirmą kartą triumfavo ITF moterų vienetų turnyre

Švedijoje surengtas ITF serijos moterų teniso turnyras baigėsi istoriniu lietuvės Andrės Lukošiūtės (WTA-705) triumfu. 22-ejų žaidėja vienetų finale sekmadienį per 1 valandą 36 minutes 6:1, 6:4 nugalėjo ukrainietę Dariją Lopatecką (WTA-746), kuri 2018 m. žaidė „US Open“ jaunių turnyro pusfinalyje ir tąkart ketvirtfinalyje įveikė būsimąją žvaigždę Cori Gauff.
2023-11-05

ITF turnyre Egipte lietuvė džiaugėsi vicečempionės titulu

21-erių Lietuvos tenisininkei Andrei Lukošiūtei (WTA-920) dar reikės palaukti pirmojo vienetų titulo profesionalių tenise. Egipte sekmadienį baigėsi ITF serijos moterų teniso turnyras, kurio finale lietuvė per 1 valandą 18 minučių 3:6, 1:6 neatsilaikė prieš Anastasiją Gurevą. A.Lukošiūtė pirmajame sete turėjo vienintelį „break pointą“, bet jo nerealizavo, o vėliau vilčių perimti iniciatyvą nebeturėjo. Lietuvei „koją kišo“ stringantys padavimai.
2022-10-23

Lietuvos tenisininkė – arti didžiausios karjeros pergalės ITF serijos moterų teniso turnyre

Egipte vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre puikų pasirodymą tęsia 21-erių lietuvė Andrė Lukošiūtė (WTA-920). Šeštadienį vienetų varžybų pusfinalyje lietuvė per 1 valandą 11 minučių 6:0, 6:3 nugalėjo taivanietę Madeleinę Jessup. 17-metė tenisininkė į turnyrą pateko dėl aukštos – 59-os – vietos ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge.
2022-10-22

Andrė Lukošiūtė Tunise iškopė į ketvirtfinalį

Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja 20-metė lietuvė Andrė Lukošiūtė (WTA-1196). Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvė po permainingos 2 valandų 39 minučių kovos 6:1, 4:6, 6:3 nugalėjo kvalifikaciją įveikusią austrę Arabellą Koller (WTA-1458). A.Lukošiūtė šiame mače turėjo net 19 „break pointų“, iš kurių realizavo 9 (varžovė – 6 iš 8). Pagal nemažą dalį statistinių rodiklių lietuvė buvo prastesnė už varžovę, tačiau turėjo akivaizdų pranašumą...
2022-06-16

Tenisininkė Andrė Lukošiūtė Tunise tęs tik vienetų varžybas

Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja 20-metė lietuvė Andrė Lukošiūtė (WTA-1196). Trečiadienį dvejetų varžybose lietuvė su čiliete Fernanda Labrana per 1 valandą 33 minutes kiek netikėtai 6:7 (3:7), 2:6 pralaimėjo prancūzėms Chloe Cirotte ir Marie Villet. Lietuvė su čiliete šiame turnyre buvo pirmos pagal skirstymą. Pirmajame sete favoritės turėjo pranašumą (5:3), bet devintajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją.
2022-06-16

Tenisininkė Andrė Lukošiūtė turnyre Tunise liko be pergalių

Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre antradienį startavo 20-metė lietuvė Andrė Lukošiūtė (WTA-1207). Vienetų varžybų pirmajame rate lietuvė per 1 valandą 47 minutes 4:6, 3:6 pralaimėjo penktajai turnyro raketei kinei Xinxin Yao (WTA-795). A.Lukošiūtė realizavo 3 iš 8 turėtų „break pointų“ (kinė – 6 iš 13), o pirmaisiais padavimais laimėjo 53 proc. įžaistų kamuoliukų (kinė – 70 proc.). Tiesa, visus „break pointus“ lietuvė realizavo tuo metu, kai jau buvo atsilikusi nuo kinės.