andre carrillo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre carrillo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre carrillo“.

Kontrolinėse rungtynėse Amerikoje – pamokos europiečiams

Dvi Europos futbolo rinktinės šiąnakt sužaidė kontrolines rungtynes saulėtuose Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) miestuose. Tiek islandai, tiek kroatai pralaimėjo. Islandijos komanda Santa Klaroje 0:3 (0:1) neatsilaikė prieš Meksikos futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Miguelis Layunas, kamuolį į vartus siuntęs 64 ir 91 minutėmis. Vartus 37-ąją minutę „atrakino“ Marco Fabianas. Kroatijos ekipa Majamyje 0:2 (0:1) nusileido Peru vienuolikei.
2018-03-24

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.