andre

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre“.

A. Boasas: tai blogiausios sezono rungtynės

Londono „Chelsea“ klubo vyriausiasis treneris Andre Villas-Boasas, kurio auklėtiniai vakar rezultatu 0-2 išvykoje pralaimėjo prieš Liverpulio „Everton“ ekipą, pareiškė, kad tai vienos blogiausių jo auklėtinių rungtynių šį sezoną. Namuose žaidę „Everton“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kuomet pasižymėjo Stevenas Pienaaras. Tuo tarpu antrojo kėlinio viduryje liverpuliečių pranašumą padidino Denisas Stracqualursi.