andradesas weldonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andradesas weldonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andradesas weldonas“.

Įspūdinga E. Jankausko klubo pergalė Portugalijos futbolo čempionate

Vienuoliktą pergalę Portugalijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynėse iškovojo bei į penktąją vietą šešiolikos komandų turnyre pakilo Edgaro Jankausko Lisabonos "Belenenses" (42 tšk.) klubas. Be lietuvio žaidusi "Belenenses" vienuolikė pirmadienį namuose 5:0 (3:0) sutriuškino į šeštąją poziciją nukritusius Setubalio "Vitoria" (41 tšk.) futbolininkus. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Santosas de Andradesas Weldonas (18 ir 26 min.) bei Joao Paulo (85 ir 90+3 min.
2008-04-22

E. Jankausko klubo pergalė Portugalijos futbolo čempionate

Beveik po ketverių metų pertraukos Edgaras Jankauskas vėl žaidė Portugalijos futbolo čempionato rungtynes, o jo Lisabonos "Belenenses" klubas XIX turo mačą svečiuose 2:1 (1:0) laimėjo prieš šešiolikos komandų turnyro autsaiderę Leirijos "Uniao" (8 tšk.) ekipą. Puolėjas iš Lietuvos rungtyniavo nuo 75 minutės. Abu įvarčius nugalėtojams, kurie su 29 taškais užima penktą vietą, pelnė Santosas de Andradesas Weldonas (11 ir 69 min.), o šeimininkų gretose pasižymėjo Da Silva Nery Harisonas.