Andoros MoraBanc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Andoros MoraBanc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Andoros MoraBanc“.

Rokas Jokubaitis svariai prisidėjo prie „Barcelonos“ triuškinamos pergalės

Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Barselonos „Barcelona“ (15/3) krepšininkai, vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus. Ketvirtąją pergalę iš eilės šalies čempionate pasiekę katalonai šį kartą namuose 107:88 (28:33, 24:16, 28:17, 27:22) sutriuškino Andoros „MoraBanc“ (7/14) komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui. 17 minučių ant parketo praleidęs „Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 1/1 trit.
2022-03-02

Lietuviai nežibėjo, o „Baskonia“ iškovojo sunkią pergalę Ispanijoje

Pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (9/7) komanda, atstovaujama Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio. Baskai svečiuose po sunkaus mūšio 79:78 (18:31, 20:11, 24:23, 17:13) nukovė Andoros „MoraBanc“ (5/11) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui. R.Giedraitis per 22 minutes pasižymėjo 8 taškais (1/3 dvit., 2/5 trit.), atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, išprovokuota pražanga, klaida, 2 pražangomis ir 3 naudingumo balais.
2022-01-16

„Partizan“ prieš dvikovą su „Lietkabeliu“ krito Andoroje

Belgrado „Partizan“ komanda prieš dvikovą su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurėje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiuose 60:61 (12:16, 20:8, 8:24, 20:13) pripažino Andoros „MoraBanc“ pranašumą. „Partizan“ komanda „Lietkabelį“ savo arenoje priims lapkričio 17 dieną. Permainingose rungtynėse abi komandos turėjo dviženkles persvaras ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.