anastasija muravjova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anastasija muravjova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anastasija muravjova“.

Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova šeštą kartą laimėjo šokių varžybas Anglijoje

Penktadienį Anglijoje baigėsi prestižiškiausias sportinių šokių turnyras pasaulyje "Blackpool Dance Festival - 2015", kuriame jau šeštą kartą iš eilės profesionalų standartinių šokių varžybose triumfavo šešiskart pasaulio čempionai, Jungtinėms Amerikos Valstijoms atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova.
2015-05-30

Šokėjai A. Bižokas ir K. Demidova laimėjo varžybas Anglijoje

Anglijoje vykusių sportinių šokių profesionalų varžybų „Imperial 2009“ nugalėtojais klasikinių šokių programoje tapo JAV atstovai - lietuvis Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova. Antrąją vietą užėmė Anglijos šokėjai - Vorenas (Warren) ir Kristi Boisai (Boyce), o treti buvo kiti JAV atstovai - Michailas Avdejevas ir Anastasija Muravjova. Taip pat JAV atstovaujantys moldavas Germanas Mustukas (Gherman Mustuc) ir lietuvė Iveta Lukošiūtė užėmė šeštąją vietą. Varžybose dalyvavo 43 poros.