ana starovoitova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ana starovoitova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ana starovoitova“.

Po sprendimo nekovoti su ruse, Lietuvos boksininkė sulaukė atakos socialiniame tinkle

Lietuvos bokso federacija (LBF) skelbia, kad po naujienos apie Anos Starovoitovos sprendimą boikotuoti Europos čempionato pusfinalio kovą su Rusijos sportininke Nune Asatriana buvo sulaukta atakos socialiniame tinkle. Kaip praneša federacija, balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė tinklalapio „www.boksofederacija.
2024-04-26

Su ruse atsisakiusi kovoti boksininkė Ana Starovoitova sutikta kaip čempionė: „Šitas medalis man įsimintiniausias“

Ketvirtadienio popietę į Vilnių iš Serbijos grįžo Europos bokso čempionate bronzą iškovojusi lietuvė Ana Starovoitova. 31-erių klaipėdietė šiame čempionate galėjo iškovoti ir pačią skambiausią savo karjeros pergalę, tačiau nusprendė išreikšti paramą Ukrainai ir atsisakė pusfinalyje kovoti su ruse Nune Asatriana.
520 2024-04-25

Su ruse atsisakiusi kovoti lietuvė Europos bokso čempionate pasipuošė bronzos medaliu

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko į pusfinalį, tačiau jame nekovos su šalies agresorės Rusijos boksininke Nune Asatriana. Maža to, siekdama išreikšti visišką palaikymą Ukrainai, A. Starovoitova (svorio kategorija iki 60 kg) praleis apdovanojimų ceremoniją, kurioje jai būtų buvęs įteiktas jau antrasis karjeroje Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalis – tokį apdovanojimą lietuvė iškovojo ir 2022 metais.
2024-04-24

Europos bokso čempionato medalį užsitikrinusi Ana Starovoitova sunkiai tramdė emocijas: „Mes gi boksininkai, negalime verkti“

Serbijos sostinėje Belgrade tęsiasi Europos bokso čempionatas, kuriame antradienį mažiausiai bronzos medalį užsitikrino Ana Starovoitova. Lietuvos boksininkė svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 nugalėjo ispanę Sheilą Martinez Perez.
2024-04-23

Europos žaidynių bokso turnyre – abejotinas teisėjų sprendimas ir lietuvės pralaimėjimas

Naujajame Targe pirmadienį tęsėsi Europos žaidynių bokso varžybos. Svorio kategorijoje iki 92 kg varžėsi Simonas Urbonavičius 0:5 (27:30, 27:30, 26:30, 27:30, 26:30) pralaimėjo kroatui Marco Caličiui. „Manau, kad pagal pajėgumą jis galėjo laimėti, bet galbūt jaunas amžius, patirties stoka sutrukdė taktiškai mąstyti ringe, buvo sunku save suvaldyti, laikytis trenerių nurodymų. Bet jis yra perspektyvus sportininkas, viskas dar prieš akis“, – sakė bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.
2023-06-26

Lietuvos sporto apdovanojimai: išrinkite metų sportininkę

Artėjant svarbiausiam metų renginiui, kuriame šventiškai bus pagerbti geriausi Lietuvos sportininkai, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kviečia prisidėti išrenkant labiausiai 2022-aisiais nusipelniusius šalies olimpinio sporto atletus.
2022-12-08

Europos moterų bokso čempionate – dar vienas lietuvių medalis

Spalio 14–22 dienomis Budvos mieste Juodkalnijoje vykstančiame Europos moterų bokso čempionate Lietuvos rinktinė laimėjo antrąjį medalį. Ana Starovoitova svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje 4:1 (29:28, 30:27, 29:28, 28:29, 29:28) nugalėjo suomę Anni Viantie ir taip užsitikrino bronzinį apdovanojimą. Prieš tai vykusiame aštuntfinalyje lietuvė 4:1 (28:28, 29:27, 29:27, 28:28, 27:29) pranoko Šveicarijos boksininkę Marją Aną Milisič.
2022-10-19

Baigėsi Lietuvos bokso čempionatas

Kėdainiuose baigėsi 93-asis Lietuvos bokso čempionatas. Jame išdalyta 15 medalių komplektų – penkiose moterų ir 10 vyrų svorio kategorijų. 2017 m. Lietuvos čempionatas tapo istoriniu, nes Tarptautinei bokso asociacijai (AIBA) pakeitus taisykles, varžytis su mėgėjais leista ir profesionalų ringe kovojantiems boksininkams.
2017-04-02

Vaida Valskytė liko per žingsnį nuo pasaulio moterų bokso čempionato medalio

Per žingsnį nuo Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio moterų bokso čempionato medalio liko Vaida Valskytė. Penktadienį svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalio dvikovoje, kurios nugalėtoja užsitikrino mažiausiai bronzos medalį, Vaida Valskytė vienbalsiu teisėjų sprendimu 0:3 pralaimėjo vienintelei iš šeimininkių į pusfinalį patekusiai korėjietei Shim Hee-Jung. Sėkmingų burtų dėka tiesiai į aštuntfinalį patekusi lietuvė pirmoje kovoje 3:0 nugalėjo Barbadoso atstovę Kimberly Gittens.