ana jelusic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ana jelusic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ana jelusic“.

Po 10 metų pertraukos – Italijos kalnų slidininkės triumfas slalomo varžybose

Austrijoje vykstančių pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų slalomo rungtį šeštadienį laimėjo 23-jų metų italė Chiara Costazza, nutraukusi dešimt metų trukusią šios šalies kalnų slidininkių nesėkmių seriją šios rungties lenktynėse.Paskutinį kartą pergalę slalomo rungties varžybose pasaulio taurės etape iš italių šventė Lara Magoni, laimėjusi lenktynes 1977-ųjų kovą.Ch. Costazza šeštadienį distancijoje sugaišo 1 minutę 54,97 sekundės ir 0,68 sek.
2007-12-29

Austrijos kalnų slidininkė - planetos taurės savininkė slalomo rungtyje

25 metų Austrijos kalnų slidininkė Marlies Schild šeštą kartą šiame sezone laimėjo pasaulio taurės varžybų slalomo etapą bei užsitikrino pagrindinį šios rungties sezono prizą. Sekmadienį Ispanijoje, jau keturioliktą pergalę per visą varžybų istoriją iškovojusi austrė, distanciją dviem nusileidimais įveikė per 1 minutę 43,61 sekundės.