ana anfinogentova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ana anfinogentova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ana anfinogentova“.

Lietuvos lengvaatlečių startai tarptautinėse varžybose Estijoje

43-čią kartą vykusiose Gustavo Sulės atminimo lengvosios atletikos varžybose Estijoje dalyvavo septyni Lietuvos sportininkai. Antrąsias vietas 800 m bėgimuose užėmė Vitalijus Kozlovas (1 min. 48,43 sek.
2007-06-12

Taline – sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai

Estijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos lengvaatlečiai antradienį dalyvavo Taline vykusiose "Kuldliiga" ("Aukso lyga") pirmojo žiemos etapo varžybose.Austra Skujytė, pakartojusi asmeninį rekordą (1,89 m), laimėjo moterų šuolius į aukštį, o 60 m barjeriniame bėgime tenkinosi ketvirtąją vieta (8,74 sek.). Greičiausiai šią distanciją įveikė estė Mirjam Liimask (8,35 sek.).800 m bėgime dvigubą pergalę iškovojo lietuviai - Mindaugas Norbutas finišavo pirmas (1:53,94 sek.