amkar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amkar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amkar“.

Rusijoje „Lokomotiv“ patyrė pralaimėjimą, „Zenit“ vos išsigelbėjo Vladikaukaze

Du vėlyvi Aleksando Keržakovo įvarčiai atnešė pergalę Sankt Peterburgo „Zenit“  ekipai išvykoje su  Vladikaukazo „Alanija“ futbolininkais. „Zenit“ svečiuose 3-2 įveikė „Alanija“ ekipą, nors iki antro kėlinio vidurio rusų čempionai vis dar vijosi kaukaziečius. Slaveno Biličiaus vadovaujama Maskvos „Lokomotiv“ išvykoje 1-2 nusileido Permės „Amkar“ klubui, o Maskvos „Spartak“ 2-0 įveikė Saransko „Mordoviją“ futbolininkus.
2012-10-27

Paskelbta Lietuvos U-21 futbolo rinktinės sudėtis mačui su Graikija

Lietuvos U-21 futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas paskelbė preliminarų kandidatų sąrašą UEFA U-21 kvalifikacinėms rungtynėms Lietuva–Graikija.
2009-05-28

Ž. Karčemarskas nepraleido įvarčio per rungtynes su Jaroslavlio ekipa

Rusijos futbolo čempionate šeštadienį Maskvos „Dinamo“, kuriam atstovauja du lietuviai, namuose 2:0 (1:0) įveikė Jaroslavlio „Šinik“ komandą. Abu įvarčius įmušė Igoris Semšovas. „Dinamo“ vartus gynė Žydrūnas Karčemarskas, o gynėjas Arūnas Klimavičius visas rungtynes praleido ant atsarginių suolo. „Chimki“ komanda, kurioje žaidžia Mantas Samusiovas, namuose 2:1 (0:0) įveikė Ramenskojės „Saturn“ futbolininkus. Gynėjas iš Lietuvos liko tarp atsarginių.
2008-09-21

Rusijos „Premier“ lygoje – itin rezultatyvios D. Šembero ekipos lygiosios

Vakar buvo sužaisti trys Rusijos „Premier“ lygos susitikimai. Visi jie baigėsi lygiosiomis. Šeštą vietą čempionate užimantis Maskvos CSKA klubas išvykoje sužaidė taikiai 3:3 (1:1) su viena iš pirmenybių lyderių Permės „Amkar“ vienuolike.  Svečiai du kartus pirmavo 1:0 ir 3:2, bet persvaros išsaugoti  nesugebėjo ir, praleidę įvartį 74 minutę, buvo priversti tenkintis vienu tašku.
2008-07-17

EURO 2008: ar olandų futbolo guru sukurs stebuklą su Rusijos ekipa?

Susidaro įspūdis, kad rusai pastaruoju metu laimi viską: pradedant pasaulio ledo ritulio čempionatu ar UEFA Taurės varžybomis ir baigiant Eurovizijos dainų konkursu. Trenerio iš Olandijos Guuso Hiddinko vadovaujami Rusijos futbolininkai neabejotinai pabandys pratęsti šią pergalių seriją.
2008-06-04

Antroji Rusijos futbolo pirmenybių lyderio nesėkmė

Antrąjį pralaimėjimą Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos dešimtojo turo rungtynėse patyrė šešiolikos ekipų turnyro lyderis Kazanės „Rubin“ (24 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 0:2 (0:1) nusileidęs „Nalčiko „Spartak“ vienuolikei, kuri su 13 taškų pakilo į septintąją poziciją. Į antrą vietą pakilo Maskvos „Lokomotiv“ futbolininkai, savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėję Tomsko „Tomj“ komandą.
2008-05-11

D. Šemberas: CSKA tebeturi čempionišką charakterį

Lietuvos futbolo rinktinės ir Maskvos CSKA klubo gynėjas Deividas Šemberas mano, kad jo komanda pajėgi šį sezoną susigrąžinti Rusijos čempionų titulą. Daugiau kaip 200 rungtynių už CSKA jau sužaidęs Šemberas rusų portalui championat.ru teigė, kad jo klubas tebeturi čempionišką charakterį, nors šių pirmenybių pradžia ir nėra labai sėkminga. Šiuo metu Rusijos pirmenybėse tvirtai pirmauja Kazanės „Rubin“ – 24 taškai po 9 rungtynių.
2008-05-09

Lietuvių klubas nusileido Rusijos futbolo pirmenybių lyderiui

Pirmąjį pralaimėjimą Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos septintojo turo rungtynėse patyrė antrą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis dviejų lietuvių Maskvos „Dinamo“ (14 tšk.) klubas. „Dinamo“ futbolininkai penktadienį namuose 0:2 (0:2) pralaimėjo pirmenybių lyderei Kazanės „Rubin“ (21 tšk.) vienuolikei, kuri iškovojo jau septintąją pergalę iš eilės ir tapo absoliučia rekordininke.
2008-04-25

M. Samusiovo ekipos nesėkmė Rusijos futbolo pirmenybėse

Penktadienį pirmosiose Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos šeštojo turo rungtynėse šešiolikos komandų turnyro autsaideris Maskvos srities „Chimki“ (2 tšk.) klubas, kuriame nežaidė Mantas Samusiovas, svečiuose 2:3 (0:1) nusileido į tryliktąją poziciją pakilusiai Jaroslavlio „Šinnik“ (5 tšk.) ekipai ir patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą.
2008-04-18

D. Šembero klubas – Rusijos futbolo taurės finale

Trečiadienį Rusijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas namuose 2:1 (1:1) įveikė Tomsko „Tomj“ vienuolikę ir po metų pertraukos vėl žais turnyro finale. Lietuvos trečiadienį žaidė visą susitikimą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Milošas Krasičius (14 min.) ir Sergejus Ignaševičius (51 min.), o svečių ekipoje pasižymėjo Valerijus Klimovas (27 min.