amiens sc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amiens sc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amiens sc“.

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

Prancūzijos čempionai prarado taškus

„Monaco“ prarado taškus Prancūzijos čempionate. Šalies čempionai Monako futbolininkai penktadienį svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su lygos autsaidere „Amiens SC“. Šeimininkus 31-ąją minutę į priekį išvedė Serge Gakpe. Rezultatą 67-ąją minutę išlygino Stevanas Jovetičius. Kitose rungtynėse „Lille“ namie 3:1 (1:1) nugalėjo „Saint-Etienne“. „Monaco“ (29 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją. Pirmauja Paryžiaus „Saint-Germain“ (32 tšk.