amanda coetzer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „amanda coetzer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „amanda coetzer“.

"Australian Open" čempionate - lyderių pergalės

Melburne vykstančio pirmojo šiais metais "Grand Slam" teniso turnyro "Australian Open" (prizų fondas - 14,6 mln. JAV dolerių) vyrų varžybų antrajame rate ketvirtadienį antroji pasaulio raketė šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) įveikė amerikietį Džefą Morisoną (Jeff Morrison) 6:2, 6:3, 6:4. Kitame rate 22 metų Vimbldono čempionas susitiks su australu Todu Reidu (Todd Reid), kuris įveikė armėną Sargisą Sargsianą 6:3, 6:4, 4:6, 6:7 (6-8), 6:4.Trečioji pasaulio raketė ispanas Chuanas Karlosa...
2004-01-22

Pirmoji staigmena "Swisscom Challenge" WTA serijos moterų teniso turnyre Šveicarijoje

Pirmadienį Ciuriche (Šveicarija) prasidėjo WTA serijos "Swisscom Challenge" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,3 mln. JAV dolerių. Jau pirmąją dieną užfiksuota staigmena - serbei Jelenai Dokič 6:1, 5:7, 6:4 pavyko įveikti penktąjį reitingą turėjusią amerikietę Chandą Rubin (Čandą Rubin). Kituose pirmojo rato mačuose pergales iškovojo ir abi žaidusios pirmojo aštuntuko tenisininkės šeštoji turnyro raketė japonė Ai Sugiyama bei septintoji pagal skirstymą rusė Vera Zvonariova.
2003-10-14

"Rogers AT&T Cup" WTA serijos moterų teniso turnyre Kanadoje

Kanadoje tęsiasi "Rogers AT&T Cup" WTA serijos moterų teniso turnyras, kurio prizų fondas siekia 1,3 mln. JAV dolerių. Antradienį (08.12) sužaisti pirmieji trys antrojo rato susitikimai, kuriuose staigmeną pateikė ispanė Magui Serna, 2:6, 6:3, 6:4 nugalėjusi šeštąją turnyro raketę bulgarę Magdaleną Malejevą.
2003-08-13

Atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse be didesnių staigmenų

Paryžiuje tęsiasi atvirosios Prancūzijos teniso pirmenybės, kuriose antradienį popietinėse varžybose didesnių staigmenų nebuvo. Moterų vienetų varžybose pergales iškovojo visos trys antradienio popietę rungtyniavusios pirmojo dešimtuko žaidėjos iš JAV: trečioji turnyro raketė Venus Williams (Vynes Viljams) 6:2, 6:4 nugalėjo tautietę Samanthą Reeves (Samantą Ryvz), šeštąjį reitingą turinti Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:2, 6:0 sutriuškino Wynne Prakusya iš Indonezijos ir 2001 metų šio ...