alytaus src

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alytaus src“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alytaus src“.

Tomas Pačėsas ir Vaidas Jurgilas dirbs RKL

Ketvirtadienį (spalio 5 d.) Raseiniuose vyko naujo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono atidarymo konferencija. Lygos vadovai susirinkusiems komandų atstovams pristatė būsimo čempionato kontūrus – naujus tikslus, rėmėjus ir partnerius. Vienas iš svarbiausių konferencijos darbotvarkės klausimų buvo viceprezidento rinkimai. „Man tapus RKL prezidentu prieš dvejus metus tikslai buvo atkreipti žiniasklaidos dėmesį į lygą, sustiprinti komunikaciją, padidinti lygos svorį.
2017-10-06

Paskelbti 18-mečių rinktinių kandidatai

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinių treneriai paskelbė kandidatų sąrašus, kurie pradės pasiruošimą Europos jaunių (U18) krepšinio čempionatui. Vaikinų rinktinės vyriausiasis rinktinės treneris Gediminas Petrauskas į sąrašą įtraukė septyniolika kandidatų, merginų strategas Dalius Ubartas – šešiolika. „Pavyko sukviesti ir jau pabendrauti su visomis žaidėjomis, kurias norėjau pakviesti.
2017-06-13

Būsimosios žvaigždės – MKL rezultatyviausieji per rungtynes rinko per 30 taškų

Antradienį nusileido Moksleivių krepšinio lygos (MKL) uždanga. Vilniuje apdovanoti sezono geriausieji. Tarp jų – rezultatyviausi viso čempionato žaidėjai. Tai – vilnietė Audronė Zdanevičiūtė ir kretingiškis Kasparas Jonauskas. Vaikino tikslas – vyrų rinktinė K. Jonauskas, sukoręs tolimą kelią ir atvykęs iš Kretingos į Vilnių, atsiėmė tris asmeninius prizus. Krepšininkui atiteko rezultatyviausio (35,91 taško) ir naudingiausio (32,59 balo) MKL žaidėjo apdovanojimai.
2017-05-23

Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ kovo mėnesio žaidėjai – Edvinas Daunys ir Saulė Kaupytė

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga „Perlas“ (toliau – MKL) tęsia tradiciją kiekvieną mėnesį rinkti penkis vaikinų ir merginų čempionatų dalyvius bei paskelbti du labiausiai vertus mėnesio žaidėjo apdovanojimo. MKL geriausiųjų rinkimai vyksta trečią sezoną iš eilės. Mėnesio žaidėjo prizas skirtas skatinti jaunuosius Moksleivių krepšinio lygos dalyvius. Jis skiriamas už išskirtinius jaunųjų krepšininkų pasiekimus.
2017-04-04

Lietuvos moterų futbolo čempionate – viešnių pergalės

Savaitgalį sužaistos trejos septynių futbolo komandų Lietuvos moterų A lygos pirmenybių ketvirtojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiuose žaidusios ekipos. Trečiąsias pergales iškovojo lygoje pirmaujančios abi favoritės: čempionės titulą ginanti Šiaulių „Gintra-Universitetas“ (9 tšk.) net 7:0 (4:0) sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje esantį Kauno „Kaunas-FM“ (6 tšk.) klubą, o Ukmergės „TexTilitė“ (9 tšk.
2008-06-02

Lietuvos moterų futbolo čempionate favoritės traiško varžoves

Antrą pargalę iš eilės septynių komandų Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Šiaulių „Gintros-Universiteto" ekipa, sekmadienį namuose 16:0 (7:0) sutriuškinusi Alytaus SRC komandą. 6 taškus po dviejų mačų turi iš vicečempionė Ukmergės „TexTiliTė", savo aikštėje 5:0 (4:0) nugalėjusi „Kauno-FM" futbolininkes.
2008-05-19

Baidarių polo šalies pirmenybes laimėjo Kauno „Regesa“

Sekmadienį Vilniuje vykusį baidarių polo (kanupolo) Lietuvos čempionatą laimėjo Kauno „Regesa“, finale po pratęsimo 4:3 įveikusi Alytaus „Srauto“ ekipą.Bronzos medaliai įteikti Trakų „Trakų“ klubui.Be prizininkų pirmenybėse rungtyniavo Alytaus SRC, „Rumšiškių“ bei Vilniaus „Sėkmės“ ekipos.
2007-12-10

Lietuvos moterų futbolo čempionės – Šiaulių „Gintra-Universitetas“

Trejomis rungtynėmis savaitgalį baigėsi 2007 metų septynių komandų Lietuvos moterų A lygos futbolo pirmenybės.Čempionė titulą anksčiau apgynusi Šiaulių "Gintros-Universiteto" komanda sostinėje 4:1 (2:1) nugalėjo bronzos medalininkę Vilniaus "Vėtrą".Sidabro medalius iškovojo Ukmergės "Textilitės" komanda, namuose 3:0 (10) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje likusias Naujosios Akmenės "Akmenės" futbolininkes.
2007-10-29

Lietuvos moterų futbolo pirmenybėse - viešnių pergalės

Mažiausiai bronzos medalius Lietuvos moterų A lygos futbolo čempionate užsitikrinusi Vilniaus "Vėtra" (20 tšk.) savaitgalį priešpaskutinio turo mače svečiuose 2:1 (2:1) įveikė penktojoje pozicijoje esančią Kauno "Kaunas-FM" (10 tšk.) vienuolikę.22 taškus surinko antrąją vietą užimanti vicečempionė Ukmergės "TexTilitės" komanda, savaitgalį išvykoje 6:0 (5:0) sutriuškinusi turnyrą jau baigusias autsaideres Alytaus SRC (3 tšk.) futbolininkes.
2007-10-22

Lietuvos moterų futbolo A lygoje

Penktadienį sužaistos trejos Lietuvos moterų A lygos futbolo pirmenybių antrojo rato penktojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo visos trys pirmaujančios komandos.Vienuoliktąją pergalę iš eilės iškovojo septynių komandų turnyro lyderė Šiaulių "Gintros-Universiteto" (33 tšk.) vienuolikė. Čempionių titulą apgynusios šiaulietės namuose net 11:1 (6:0) sutriuškino ketvirtoje pozicijoje esančią Naujosios Akmenės "Akmenės" (13 tšk.) ekipą.