alytaus dainava

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alytaus dainava“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alytaus dainava“.

„Šiauliams“ pergalingos rungtynės namuose baigėsi muštynėmis

Šeštadienį Šiauliuose vyko „TOPsport A lygos“ rungtynės tarp FA „Šiaulių“ ir Alytaus „Dainavos“ ekipų. Susitikimas baigėsi šiauliečių pergale 1:0 (0:0).  Tiesa, šeimininkų įvartis patiko toli gražu ne visiems. Po futbolo rungtynių susimušė apie 20 žmonių. Kaip praneša Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, muštynės įvyko 19.56 val. Kviečių gatvėje esančio stadiono prieigose.
2024-04-21

„Šiauliai“ pergalinga nata užbaigė pirmąjį A lygos ratą

„TOPsport A lygos“ pirmąjį ratą puikiu akordu užbaigė charakterį parodžiusi FA „Šiauliai“. 9-ajame ture Mindaugo Čepo kariauna 1:0 (0:0) palaužė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo tik Simono Urbio pavojingu bandymu, aštriau atakavo dainaviečiai. Kontratakos metu Artiomo Baftalovkio smūgį atrėmė Lukas Paukštė, pro šalį šovė Rokas Rasimavičius, o Aaronas Olugbogi puikioje situacijoje neperkėlė kamuolio per vartų sargą.
2024-04-20

Dar vieną pergalę iškovojusi „Dainava“ kyla į trečiąją vietą

„TOPsport A lygos“ 7-ojo turo starte buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas Kaune. Trečią pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikusi Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus. Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, tačiau geriausią progą 36-ąją minutę turėjo Artiomas Baftalovskis. Jo smūgį Vincentas Šarkauskas atrėmė, o po 3 minučių sekęs tolimas Patricko Popescu bandymas skriejo greta skersinio.
2024-04-09

Dainaviečių gynėjas – geriausias kovo mėnesio jaunas žaidėjas

„TOPsport A lygos“ sezoną Alytaus DFK „Dainava“ pradėjo solidžiai, dar sykį išsiskirdama tvirta gynyba. Antrus metus Lietuvos čempionate rungtyniaujantis 21-erių nigerietis Ode Abdullahi buvo pripažintas geriausiu jaunuoju kovo mėnesio žaidėju. Tai paaiškėjo suskaičiavus „TOPsport A lygos“ komentatorių bei tinklalaidžių dalyvių balsus. O. Abdullahi praėjusį mėnesį be keitimų sužaidė visas 450 minučių ir akistatoje su Marijampolės „Sūduva“ pelnė pergalingą įvartį.
2024-04-04

Marijampolėje pergalę pasiekė „Dainavos“ futbolininkai

„TOPsport A lygos“ sekmadienio akistatos startavo Marijampolėje. 5-ojo turo mače Alytaus DFK „Dainava“ svečiuose 1:0 (1:0) įveikė vietos „Sūduvą“. Pirmame kėlinyje nestigo kietos kovos abiejose aikštės pusėse – buvo parodytos penkios geltonos kortelės. Akistatos pradžioje geru šansu išsiskyrė Ivanas Zotko, kuris po pakelto kampinio galva smūgiavo į sezone debiutavusį Airidą Mickevičių. 18-ąją minutę alytiškis ištaisė savo komandos draugų klaidą, kai pavojingą bandymą atliko Motiejus Burba.
2024-03-31

„Dainava“ Vilniuje atsidarė pergalių sąskaitą

„TOPsport A lygoje“ pirmąja pergale džiaugėsi Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. 4-ajame ture Sergejaus Kuznecovo kariauna svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusį Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą. Mačo startas dainaviečiams susiklostė puikiai: 5-ąją minutę po ukrainičio Artiomo Baftalovskio pakelto kampinio pasižymėjo tautietis Maksymas Maksymenka. Po 10 minučių į greitą ataką nubėgęs A. Baftalovskis pats atidarė asmeninę įvarčių sąskaitą.
2024-03-17

Baudinio nerealizavusi „Dainava“ ir toliau lieka be įvarčių

Intriguojanti dvikova vyko Marijampolėje, kur namų rungtynes žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ priėmė Telšių „Džiugo“ atstovus. Nors antrame kėlinyje tiek viena, tiek kita ekipa turėjo progų, susitikimas baigėsi be įvarčių – 0:0. Mačas telšiškiams prasidėjo nesėkmingai – jau pirmomis minutėmis traumą patyrė Christianas Bella. 11-ąją minutę galva po standartinės situacijos smūgiavo Lukas Ankudinovas, tiesa, kamuolys skriejo virš vartų.
2024-03-13

„Dainava“ susitarė su patyrusiu gynėju iš Ukrainos

Naujam „Topsport A lygos“ sezonui besiruošianti Alytaus „Dainava“ savo gretas papildė patyrusiu 33 metų centro gynėju iš Ukrainos Maksymu Maksymenko.  Savo karjerą M. Maksymenko pradėjo Donecko „Šachtar“ jaunimo komandoje. Karjeros metu žaidė Moldovijoje Tiraspolio „Tiraspolio“, Latvijoje Jūrmalos „Spartaks“ komandose. Paskutinį savo sezoną naujasis dainavietis baigė „Larisos“ komandoje, kuri rungtyniauja antroje Graikijos superlygoje.