aloyzas kveinys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aloyzas kveinys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aloyzas kveinys“.

Reikšmingiausia komandinė pergalė

„Lietuviai iškovojo reikšmingiausią komandinę pergalę šachmatų istorijoje“ – teigia ką tik pasaulio senjorų čempionu tapęs didmeistris, daugkartinis Lietuvos čempionas, vaikų treneris Vidmantas Mališauskas. - Ką tik laimėjote Pasaulio šachmatų senjorų čempionatą. Ar galima teigti, kad pergalė laikytina istorine? - Tikrai taip galima sakyti. Čia yra vienas paradoksas – pasaulio čempionais mes tampame tik senjorų kategorijoje.
2014-07-25

Šachmatų didmeistriai apsitaško arbūzais

Didmeistris, daugkartinis Lietuvos čempionas Vidmantas Mališauskas šachmatus laiko sportu. Taip jis pasakė „Balsas.lt" prieš išvykdamas į Europos čempionatą Serbijoje. Čia yra dopingo kontrolė, būna muštynių, skandalų ir politikos. Tenka ir svorio numesti. – Šachmatai ,vis dėlto – sportas ar ne? – Ko gero, būtent sportas šiuo metu yra pagrindinis likęs šios veiklos aspektas. Antrasis pasaulio čempionas Emanuelis Laskeris, jei gerai prisimenu, sakė, kad tai sportas ir menas.
2009-10-24

Šachmatų pirmenybių lyderiai - V. Mališauskas ir Ž. Šarakauskienė

Vilniuje, prekybos centre "Gedimino 9", vykstančiose Lietuvos vyrų šachmatų čempionato finalinėse varžybose po keturių ratų pirmauja Vidmantas Mališauskas (ELO 2459). Jis turi 3,5 taško. Antrąją vietą užima Šarūnas Šulskis (2555), trečiąją - nugalėtojo titulą ginantis Aloyzas Kveinys (2534). Šie du šachmatininkai turi po 3 taškus.
2009-05-05

Lietuviai olimpiadą pradėjo pergalingai

Drezdene (Vokietija) vykstančios 38-osios šachmatų olimpiados pirmajame ture ketvirtadienį Lietuvos vyrų komanda 3-1 įveikė Mongolijos atstovus. Iš lietuvių pergales iškovojo Šarūnas Šulskis ir Darius Zagorskis, o Aloyzas Kveinys ir Gediminas Šarakauskas sužaidė lygiosiomis. Eduardas Rozentalis nežaidė. Lietuvos šachmatininkės sužaidė lygiosiomis 2-2 su Filipinų komanda.
2008-11-14

V. Čmilytė rinktinei nereikalinga?

Lietuvos šachmatų federacija (LŠF) jau išrinko sportininkus, atstovausiančius Lietuvai pasaulio šachmatų olimpiadoje, kuri šiemet vyks Vokietijos mieste Drezdene. Keisčiausia, kad šalies rinktinę sudėtį nepateko pajėgiausių pasaulio šachmatininkių reitinge 11 poziciją užimanti šiaulietė Viktorija Čmilytė. Toks LŠF tarybos sprendimas verčia suabejoti kai kurių jos narių kompetencija, nes įvardyti šios sportininkės ignoravimo motyvų jie negali.
2008-08-27

Aloyzas Kveinys – Lietuvos šachmatų čempionas

Sekmadienį Kaune pasibaigusį Lietuvos vyrų šachmatų čempionatą laimėjo Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Paskutiniajame vienuoliktajame rate A. Kveinys nugalėjo Matą Narmontą (2376) ir, surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų, pustaškiu aplenkė sidabrą iškovojusį Darių Zagorskį (2493) bei bronza turėjusį tenkintis praėjusių metų šalies čempioną Šarūną Šulskį (2555). D. Zagorskis paskutiniajame rate sekmadienį įveikė Airidą Savicką (2373), o Š. Šulskis savo partiją su Emiliu Pileckiu (2403) ba...
2008-05-25

A. Kveinys - tarptautinio šachmatininkų turnyro Norvegijoje nugalėtojas

Norvegijoje pasibaigusio „Gausdal Classics“ šachmatų turnyro B grupės varžybų nugalėtoju tarp 58 dalyvių su 6,5 taško iš 9 galimų tapo Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Lietuvos šachmatininkas trečiadienį devintojo rato partijoje 1:0 nugalėjo dešimtojoje pozicijoje su 5,5 taško likusį vokietį Štefaną Brombergerį (2487). A. Kveinys šiame turnyre laimėjo 4 partijas, o 5 susitikimus baigė lygiosiomis.
2008-04-16

A. Kveinys šachmatininkų turnyre Norvegijoje užima antrąją vietą

Norvegijoje vykstančio "Gausdal Classics" šachmatų turnyro B grupės varžybose Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515) su 5 taškais iš 7 galimų užima antrąją vietą. Pirmadienį septintojo rato partiją Lietuvos šachmatininkas su vienuoliktojoje pozicijoje esančiu Uzbekijos atstovu Michailu Saltajevu (2500; 4,5 tšk.
2008-04-15

A. Kveinys šachmatininkų turnyre Norvegijoje vėl antras

Norvegijoje vykstančio „Gausdal Classics“ šachmatų turnyro B grupės varžybose trečią pergalę penktojo rato mače iškovojo bei su 4 taškais antrąją poziciją tarp 58 dalyvių susigrąžino Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Šeštadienį Lietuvos šachmatininkas penktojo rato partijoje 1:0 nugalėjo 22-ojoje pozicijoje su trimis taškais esantį vokietį Mathiasą Womacką (2445). Turnyro B grupėje su 4 taškais iš 5 galimų pirmauja lenkas Arkadiuszas Leniartas (2324). Už A. Kveinio su 4 taškais riki...
2008-04-13

Lietuvis – šachmatų turnyro Norvegijoje lyderių gretose

Norvegijoje vykstančio „Gausdal Classics“ turnyro B grupėje antrąją vietą su 2,5 taško iš 3 galimų užima Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Lietuvos šachmatininką pagal papildomus rodiklius lenkia tik 2,5 taško turintis lenkas Arkadiuszas Leniartas (2324). Po pustaškį per tris ratus šios grupės turnyre prarado dar šeši šachmatininkai.