almyra girdenienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „almyra girdenienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „almyra girdenienė“.

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

Gydytojai prabilo apie kontraceptikų pavojų

Gydytojai pagaliau kalba atvirai: kontraceptiniai vaistai pavojingi ne tik moterims, bet ir būsimų vaikų sveikatai. Prognozuojami dažnesni trečios - ketvirtos kartos apsigimimai. Medikai sako, kad kontraceptikus galėtų vartoti tik tos moterys, kurios neplanuoja turėti vaikų, rašo "Šiaulių kraštas".  Vaistų gauti įmanoma Po pranešimų, kad kontraceptiniai vaistai parduodami tik pagal receptus atlikome tyrimą — pabandėme įsigyti receptinių vaistų be receptų.
Į viršų