alm motorsport

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alm motorsport“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alm motorsport“.

„DeWALT Grand Prix“ lenktynėse Rygoje – netikėti scenarijai

Savaitgalį didysis startas duotas 2022 metų lenktynių sezonui. Prasidėjęs buvusių sezonų apdovanojimais, kurie dėl „COVID“ buvo kiek užstrigę, renginys greičio mėgėjams padovanojo be galo daug įspūdingų akimirkų nuo avarijų ir devynis kartus apsivertusio „BMW“, iki pirmųjų šio sezono pergalių ir naujų veidų ant podiumo.
2022-05-02

Po didžiojo BEC 4H finalo Estijoje čempionais tapo „GSR Motorsport” komanda

Savaitgaliui įpusėjus, didžiųjų finalų etikete paženklintos lenktynės Estijoje nenuvylė: tiek žiūrovams, tiek dalyviams nebuvo kada nuobodžiauti. Kol dalis dalyvių ruošėsi BaTCC serijos finaliniams važiavimams sekmadienį, šeštadienis buvo dosnus kovomis ir efektingais vaizdais keturių valandų lenktynėse. Skausmingu „Skuba Racing Team“ komandos „BMW M3“ kūlversčiu prasidėjusios lenktynės buvo kupinos adrenalino iki pat paskutinių lenktynių sekundžių.
2018-09-23

Paskutinėje repeticijoje prieš „Aurum 1006 km lenktynes“ visi važiavo kartu

Ketvirtadienį ir penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai treniravosi suskirstyti į dvi grupes pagal greitį. Penktadienio popietę vyko generalinė repeticija prieš didžiąsias šeštadienio lenktynes – visi 38 sportiniai automobiliai trasoje pasirodė vienu metu. Vairuotojai turėjo progą priprasti ne tik prie savo automobilių, trasos, o ir varžovų, jų demonstruojamo greičio. Lenktynėse rungiasi labai skirtingi automobiliai – greičiausi BMW ir „Porsche“ ratą įveikia per 1 min. 12 sek.
2018-07-20

Paskutinėje repeticijoje prieš „Aurum 1006 km lenktynes“ dalyvavo visi sportininkai

Ketvirtadienį ir penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai treniravosi suskirstyti į dvi grupes pagal greitį. Penktadienio popietę vyko generalinė repeticija prieš didžiąsias šeštadienio lenktynes – visi 38 sportiniai automobiliai trasoje pasirodė vienu metu. Vairuotojai turėjo progą priprasti ne tik prie savo automobilių, trasos, bet ir prie varžovų, jų demonstruojamo greičio. Lenktynėse varžosi labai skirtingi automobiliai – greičiausi BMW ir „Porsche“ vieną ratą įveikia per 1 min.
2018-07-20

Palangoje prasidėjo „Aurum 1006 km lenktynės“

Iki varžybų likusius mėnesius, dienas ir valandas ištisus metus skaičiavęs didžiausias Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynes“ rengiančios VšĮ „Promo Events“ laikrodis sustojo.
2018-07-19

Palangoje prasidėjo „Aurum 1006 km lenktynės“

Iki varžybų likusius mėnesius, dienas ir valandas ištisus metus skaičiavęs didžiausias Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynes“ rengiančios VšĮ „Promo Events“ laikrodis sustojo.
2018-07-19

Prie „Aurum 1006 km lenktynių“ starto linijos – 38 komandos

Palangoje dirbusios „Aurum 1006 km lenktynių“ administracinė ir techninė komisijos suteikė galimybę liepos 21-ąją didžiausias Baltijos šalyse, bendrovės „Promo Events“ 19-ąjį kartą rengiamas lenktynes pradėti 38 komandoms. Varžybų vyriausiasis techninis komisaras Raulas Koovas iš Estijos buvo reiklus, tačiau neturėjo didelių priekaištų ekipų parengčiai prieš atsakingą egzaminą.
2018-07-19

16-metis Justas Jonušis 1000 kilometrų lenktynėse vairuos „Seat Leon TCR“ bolidą

Liepos 18-ąją Palangoje prasidės tarptautinės „Aurum 1006 km lenktynės“, kurios bus jau devynioliktosios nuo pat 2000 m. besitęsiančioje renginio istorijoje. Kol kas didžiausiame šalies vasaros kurorte greičių ir adrenalino ištroškusius mėgėjus pasiryžę džiuginti per 30 komandų.
2018-07-06

Baltijos šalių endurance lenktynių dalyviams – naujovės

Inga Juškevičiūtė Gegužės mėnuo – bene labiausiai laukiamas žiedo mėgėjų tarpe. Paprastai šį mėnesį būna daugiausiai startų ir sezono „atidarymų“. Kol visur kitur lenktynės jau vyksta ir visi gali džiaugtis automobilių įveikiamais posūkiais skirtingose žiedo trasose visame pasaulyje, Baltijos šalių regiono žiedinių lenktynių mylėtojai turi laukti, kol saulė pakils aukščiau ir trasos asfaltas įšils tiek, kiek reikia „teisingai“ jo sąveikai su sportinio automobilio padangomis.
2018-04-19
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų