allan davis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „allan davis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „allan davis“.

T. Vaitkus dviratininkų lenktynėse Belgijoje – jau dešimtas

Belgijoje vykstančių daugiadienių „Tour of Belgium“ dviratininkų lenktynių antrąjį etapą Kazachstano „Astana“ komandos narys Tomas Vaitkus baigė su pagrindine grupe ir užėmė 32-ą vietą. Jis 201 km distanciją, kaip ir nugalėtoju tapęs rusas Borisas Špilevskis, įveikė per 4 valandas 50 minučių bei 47 sekundes: 1. Boris Špilevsky (Rusija)              4 val. 50 min. 47 sek.
2008-05-30

T. Vaitkus nepasiekė dviratininkų lenktynių Prancūzijoje finišo

Prancūzijoje vykstančių 54-ųjų daugiadienių „4 Jours de Dunkerque" dviratininkų lenktynių ketvirtojo etapo nebaigė penki sportininkai, tarp kurių buvo ir „Astana" komandos narys Tomas Vaitkus. Kitas lietuvis „Roubaix Lille Metropole" komandai atstovaujantis Aivaras Baranauskas penktadienį finišavo 24-as. Jis 193 km distancijoje 24 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui prancūzui Pierrickui Fedrigo: 1. Pierrick Fedrigo (Prancūzija)          4 val.
2008-05-10

T. Vaitkus Belgijoje atmynė 35-as

67-ą kartą Belgijoje vykstančių "Circuit Franco-Belge" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape 35-ą vietą užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, o "Agritubel" komandos dviratininkas Linas Balčiūnas buvo 51-as.Abu lietuviai 204,8 km etapą baigė kartu su pagrindine grupe, kuri nuotolį įveikė per 4 valandas 34 minutes 20 sekundžių.
2007-10-06

A. Baranauskas I-jame etape Belgijoje atmynė 30-as

Ketvirtadienį Belgijoje startavo 67-ą kartą rengiamos "Circuit Franco-Belge" daugiadienės dviratininkų lenktynės.30-ąją vietą pirmajame 177,3 km etape užėmė "Agritubel" komandos dviratininkas Aivaras Baranauskas, finišavęs kartu su etapo nugalėtoju šveicaru Aurelienu Clercu - po 4 valandų 4 minučių bei 14 sekundžių.Tiek pat laiko distancijoje sugaišo ir "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, tačiau jis finišavo 62-as.