alkoholio kontrolės įstatymo pataisos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alkoholio kontrolės įstatymo pataisos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alkoholio kontrolės įstatymo pataisos“.

Tėvų ir gydytojų nerimui nėra ribų: smerkia siūlymus laisviau prekiauti alkoholiu

Kol Seime netyla diskusijos apie tai, ar vertėtų švelninti alkoholio prekybos ribojimus, tėvai ir gydytojai griežtai nepritaria siūlymams. Nerimaujama, kad pakeista alkoholio kontrolės sistema skaudžiai atsilieptų jaunimo sveikatai ir psichikai. Lietuva šiuo metu patenka į geriausiai su alkoholizmu kovojančių šalių TOP 5. Manoma, kad liberalizavus prekybą alkoholiu, visi pasiekti rezultatai nueitų šuniui ant uodegos.

Abiturientai per išleistuves taures kels užsienyje – Lietuvoje tai draudžiama

Nors abiturientų išleistuvės tik vasarą, paskutinių klasių moksleiviai jau rūpinasi, kaip sukurti kuo įspūdingesnę šventę. Planus koreguoja ir šalyje nuo šių metų pradžios įsigaliojusi nauja alkoholio įsigijimo bei vartojimo tvarka. Kaip jos išvengti ir išleistuvių metu pakelti šampano taurę kai kurie moksleiviai jau žino: paskutinei mokyklos šventei nuomojasi sodybas Lenkijoje, Latvijoje arba renkasi trumpas, pažintines keliones į užsienį.

Medikus užplūdo pacientai: eilės – milžiniškos

Pirmoji metų savaitė medikams buvo įtempta kaip niekad. Sulaukta didžiulio, priklausomybę nuo alkoholio besigydančių pacientų antplūdžio. Per pusantros dienos Respublikinio priklausomybės ligų centro Panevėžio filialas buvo užpildytas. Anot medikų, išaugęs pacientų skaičius gali būti susijęs su tuo, jog šventiniu laikotarpiu į tėvynę grįžo nemažai emigrantų. Priklausomybės ligų centro Panevėžio filiale 24 lovos. Tačiau pirmąją metų savaitę nebuvo nė vienos laisvos. Žmonės užrašomi į eilę.
Aktualijos 2018-01-10

Kaip nuo sausio 1-osios keisis alkoholio pardavimo tvarka?

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga savo rinkiminę kampaniją grindė pažadais išblaivinti Lietuvą. 2018 metais įsigalios Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos, kurioms šią vasarą pritarė Seimas. Neabejojama, kad naujų reikalavimų laikymasis, turės didelės įtakos puoselėjant sveiką ir kultūringą visuomenę. Tačiau kai kurie politikai bei gydytojai sako, jog naujieji draudimai paveiks tik mažą dalį gyventojų. Na, o pokyčių sulauksime nebent po 10 metų.

Įstatymo pataisomis siūloma sugriežtinti prekybą alkoholiu (papildyta)

Seimas pradėjo svarstyti Sveikatos reikalų komiteto pirmininko Antano Matulo pateiktas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriomis siekiama suvienodinti viešojo maitinimo įmonių ir įmonių, vykdančių mažmeninę prekybą alkoholiniais gėrimais, konkurencines sąlygas, mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą Lietuvoje.
titulinis 2011-11-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų