Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aliukonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aliukonis“.

P. Nausėdą direktoriaus poste keičia R. Aliukonis

Nuo 2009 m. garsiausiam Lietuvos ledo ritulio klubui Elektrėnų „Energija“ vadovauja Petras Nausėda, kuris eiliniame Asociacijos LRK Energija Narių susirinkime įteikė prašymą pasitraukti iš vienasmenio vadovo pareigų. Naujuoju direktoriumi patvirtintas Rolandas Aliukonis – ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjas ir Elektrėnų „Energija“ kapitonas, verslininkas, teigiama pranešime spaudai.
2013-02-04

NLRL čempionate – Elektrėnų „ESSM/Energijos“ pergalė prieš latvius

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) atvirojo čempionato aukščiausiame divizione Elektrėnų „ESSM/Energija“ nepaliko jokių vilčių Rygos „Cetra“ ekipai ir įveikė ją rezultatu 7:0 (1:0, 3:0, 3:0). Pirmajame kėlinyje Elektrėnų klubas ilgai ieškojo galimybių pramušti varžovų gynybą ir sugebėjo varžovų vartininką nuginkluoti vieną kartą. Antrajame kėlinuke išryškėjo lietuvių fizinis pranašumas ir elektrėniškiai jį pavertė trimis įvarčiais.