alison shanks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alison shanks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alison shanks“.

S. Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų auksas!

Penktadienį Pekine (Kinija) prasidėjusiame pasaulio dviračių treko taurės varžybų priešpaskutiniajame, ketvirtajame, etape Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iškovojo aukso medalį. Lietuvė laimėjo 200 m sprinto rungtį. Pasaulio vicečempionė S. Krupeckaitė atrankos varžybose tarp 26 dalyvių buvo pirma (11,304 sek.; vid. greitis - 63,694 km/h), o kita lietuvė Gintarė Gaivenytė - 20-a (12,303 sek.
2009-01-16

Mančesterio dviračių treke Svetlana Pauliukaitė buvo penkiolikta

Ketvirtajame 2006-2007 metų sezono planetos dviračių treko taurės varžybų etape Anglijoje penkioliktąją vietą moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse (20 dalyvių) užėmė Svetlana Pauliukaitė. Lietuvos dviratininkės laikas - 3 minutės 52,561 sekundės.