alia atkinson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alia atkinson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alia atkinson“.

Rūta Meilutytė – finale, jamaikietiės rezultatas – identiškas

Rūta Meilutytė be didesnio vargo pateko į pasaulio taurės etapo Eindhovene finalą 100 metrų krūtine rungtyje. Trumpajame 25 metrų ilgio baseine lietuvė pasiekė geriausią rezultatą, tačiau identiškai greitai plaukė ir jamaikietė Alia Atkinson. Abiejų sportininkių laikas – 1 minutė ir 4,75 sekundės. Tiesa, sportininkės varžėsi skirtinguose plaukimuose. Finalinis plaukimas vyks penktadienį vakare. Lietuvei priklauso šios rungties rekordas trumpajame baseine (1:02,36 min.
2017-08-11

Rūta Meilutytė dar kartą pagerino Lietuvos rekordą, bet liko be medalio

Pasaulio taurės varžybose Maskvoje Rūta Meilutytė buvo arti apdovanojimo sau neįprastai ilgoje – 200 metrų krūtine – rungtyje.  „Auksinė žuvelė“ į finalą prasibrovė penktu rezultatu atrankoje, o lemiamame plaukime distanciją įveikė per 2:22,21 minutės ir užėmė 5-ąją vietą. Rūtos rezultatas finale – naujas Lietuvos rekordas! Jį „auksinė žuvelė“ pagerino ir ryte, tačiau finale nukirpo dar daugiau nei dvi sekundes.
2017-08-03

Rūta Meilutytė pagaliau iškovojo medalį!

Pirmajame pasaulio taurės etape Maskvoje Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį 50 metrų krūtine rungtyje. „Auksinė žuvelė“ distanciją įveikė per 29,51 sek., šis laikas – geresnis nei atrankoje.  Auksą iškovojo jamaikietė Alia Atkinson, kuri atplaukė per 29,46 sek., bronzą iškovojo Natalia Ivaneeva (29,87 sek.). Priminsime, kad iš varžybų „dėl sveikatos problemų“ iš kovos pasitraukė Julija Jefimova, kurią atrankos plaukimuose R. Meilutytė aplenkė.
2017-08-02

Rūta Meilutytė sėkmingai pradėjo varžybas Maskvoje: Julija Jefimova aplenkta du kartus

Pirmajame pasaulio taurės etape Maskvoje trečiadienio rytą startavo Lietuvos plaukimo rinktinės lyderė Rūta Meilutytė. 50 m plaukimo krūtine atrankoje kaunietė distanciją įveikė per 30,23 sek. ir trečiu rezultatu pateko į finalą. Pauliaus Andrijausko auklėtinę aplenkė pasaulio čempionate nedalyvavusi jamaikietė Alia Atkinson (29,73) bei lenkė Dominika Sztandera (30,18). Užtat R. Meilutytei pavyko pranokti varžybų šeimininkę bei principinę priešininkę Juliją Jefimovą.
2017-08-02

Jamaikietė pakartojo Rūtos Meilutytės planetos rekordą 100 m rungtyje

Savaitgalį vykusiame Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) pasaulio taurės pirmojo etapo plaukimo varžybų trumpame (25 m ilgio) baseine jamaikietė Alia Atkinson pakartojo pasaulio rekordą moterų 100 m rungtyje krūtine, kurio vienvalde savininke iki šiol buvo Rūta Meilutytė. Rekordininke taip pat tapusi Jamaikos plaukikė distancijoje sugaišo 1 minutę 02,36 sekundės.
2016-08-29

Rūta Meilutytė Kazanėje liko be aukso

Rusijoje besibaigiančiame pasaulio plaukimo čempionate Rūta Meilutytė 50 metrų krūtine rungtyje liko be medalio.  Paskutinę pirmenybių dieną pajėgiausia 18-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 30,14 sekundės ir liko tik ketvirta. Čempione tapo švedė Jennie Johansson (30,05 sek.), sidabras atiteko jamaikietei Aliai Atkinson (30,11 sek.), bronza tenkinosi šios rungties čempionės titulą ginusi rusė Julija Jefimova (30,13 sek.
2015-08-09

Rūta Meilutytė pralaimėjo kovą dėl pasaulio čempionato aukso Julijai Jefimovai

Aštuoniolikmetė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė itin galingai pradėjo 100 m plaukimo krūtine finalą, tačiau antroje distancijos pusėje pritrūko jėgų ir vos išsaugojo antrąją vietą. Nuo nugalėtoja tapusios rusės Julijos Jefimovos lietuvė atsiliko 0,7 sek. Bronzos medalį iškovojo jamaikietė Alia Atkinson.
2015-08-04

R. Meilutytė pagerino pasaulio čempionatų rekordą, kitoje rungtyje – penkta

Rūta Meilutytė pagerino pasaulio čempionatų rekordą 100 m krūtine rungtyje (1 min. 2,43 sek.), o netrukus po to plaukdama 100 m kompleksiniu būdu finale užėmė penktąją vietą (58,73 sek.) Plaukdama pasaulio čempionato Dohoje 100 m krūtine pusfinalyje R. Meilutytė buvo greičiausia ir pasiekė geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje. Iki jai pačiai priklausančio pasaulio rekordo (1 min. 2,36 sek.) R. Meilutytei pritrūko vos 0,07 sek. Antrą rezultatą pademonstravo Alia Atkinson (1 min. 3,59 sek.
2014-12-05

Rūtai Meilutytei iki pasaulio rekordo pritrūko vos 0,01 sekundės

Vos viena 0.01 sekundės iki pasaulio rekordo, naujas Pasaulio čempionatų rekordas ir dusyk pagerintas senas Lietuvos rekordas. Tokie Lietuvos plaukikų rezultatai pirmąją Pasaulio plaukimo 25 m baseine čempionato dieną Kataro sostinėje Dohoje. "Ryte pasilikau nemažą rezervą, o dabar norėjau pamatyti, kaip greitai galiu plaukti", - po moterų 50 m krūtine pusfinalio pasakė olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.
2014-12-03

Rūtai Meilutytei - pasaulio plaukimo taurės varžybų Singapūre sidabras 100 m rungtyje krūtine

Singapūre vykstančiose pasaulio plaukimo taurės varžybose trumpame (25 metrų ilgio) baseine Rūta Meilutytė šeštadienį iškovojo sidabro medalį 100 m moterų rungtyje krūtine. Antrą vietą finale užėmusios pajėgiausios Lietuvos plaukikės laikas - 1 minutė 03,05 sekundės.