algirdas mockus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algirdas mockus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algirdas mockus“.

I. Konovalovas apgynė Lietuvos čempiono titulą

Lietuvos dviračių plento čempionato vyrų atskiro starto lenktynes Ignalinoje antrus metus iš eilės laimėjo Ignatas Konovalovas. Šveicarijos komandai atstovaujantis 23-ejų metų dviratininkas trečiadienį 28 km nuvažiavo per 34 min. 58,11 sek. (vid. greitis - 48,05 km/h). „Buvo labai sunku, ypač distancijos pabaigoje. Jaučiau, kad trūksta parako kojose. Po finišo nebuvau tikras, jog laimėjau“, - Eltos korespondentui sakė I. Konovalovas.
2009-06-24

Pasaulio čempionate didžiausios viltys – į S. Krupeckaitę ir V. Sereikaitę

Kovo 25-29 dienomis Pruškove (Lenkija) vyksiančiame pasaulio dviračių treko čempionate dalyvaus penkios Lietuvos dviratininkės. Daugiausiai tikimasi iš Simonos Krupeckaitės bei Vilijos Sereikaitės. „Sunku pasakyti, kaip seksis Lenkijoje. Visada stengiamės kuo geriau pasirengti, o kaip bus - nežinia. Jei S. Krupeckaitė iškovotų bent vieną medalį, būtų labai gerai.
2009-03-13

S. Kondrotas dviratininkų lenktynėse Estijoje finišavo ketvirtas

Sekmadienį Estijoje vykusiose klasikinėse „SEB Tartu Grand Prix" dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą užėmė „Ulan" komandos narys Simas Kondrotas. Lietuvos dviratininkas 187,5 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju latviu Aleksejumi Saramotinu bei prizininkais tapusiais estais - Janeku Tombaku bei Erkiu Putsepu.
2008-05-26

A. Kruopis vienadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje finišavo ketvirtas

Ketvirtą vietą vienadienėse klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė "Ulan" komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis. A. Kruopis finišavo su pagrindine grupe į priekį praleidęs tik antrą ir trečią vietas lenktynėse užėmusius prancūzus atitinkamai Guillaume`ą Blotą bei Mathieu Simoną. Lenktynių nugalėtoju tapo dar vienas prancūzas Florianas Morizotas. Jis 167,2 km iš Paryžiaus į Mant en Ivliną nuvažiavo per 3 valandas 59 minutes ir pagrindinę grupę aplenkė 28 sekundėmis.
2008-04-30

Dviratininkų lenktynėse Olandijoje lietuviai tarp prizininkų nepateko

Šeštadienį Olandijoje vykusiose klasikinėse „Albert Achterhes Profronde van Drenthe“ dviratininkų lenktynėse 34-as finišavo Aidis Kruopis, o Ramūnas Navardauskas buvo 35-as. 39-ąją vietą užėmė Egidijus Juodvalkis, o 40-ąja pozicija tenkinosi Simas Kondrotas. Visi keturi Lietuvos dviratininkai 209 km distancijoje po 6 minutes ir 20 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui olandui Coenui Vermeltfoortui: 1. Coen Vermeltfoort (Olandija)      5 val. 08 min. 02 sek.
2008-04-13

M. Bernatonis dviratininkų lenktynėse Estijoje užėmė trečią vietą

Penktadienį Estijoje vykusiose vienadienėse "EOS Tallinn GP" dviratininkų lenktynėse trečią vietą užėmė Klaipėdos "Splendid Cycling Team" komandos narys Marius Bernatonis.M. Bernatonis 186 km įveikė per 4 valandas 27 minutes 59 sekundes ir tik finišo tiesiojoje nusileido nugalėtoju tapusiam estui Erkiui Putsepui ir antrą vietą užėmusiam latviui Aleksejui Saramotinui.32-i sekundes nuo lyderių trejeto atsilikęs penktas finišavo kitas uostamiesčio ekipos dviratininkas Gediminas Bagdonas.
2007-06-02

R. Navardauskas dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtąjį etapą baigė vienuoliktas

Daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtajame etape Ramūnas Navardauskas užėmė vienuoliktąją vietą, 174 km distancijos finiše 1 minutę ir 44 sekundes pralaimėjęs etapo nugalėtoju tapusiam olandui Larsui Boomui.Likę septyni "Klaipėda - Splendid Cycling Team" ekipos dviratininkai trečiadienį gerokai atsiliko nuo pagrindinės grupės.
2007-05-17

A. Kruopis dviratininkų lenktynių Olandijoje antrame etape 2-as

Olandijoje vykstančių daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių antrajame etape devynioliktas buvo Aidis Kruopis, pirmadienį 197 km distancijoje 1 minutę bei 38 sekundes pralaimėjęs nugalėtojui olandui Tomui Leezeriui.
2007-05-15

A. Kruopis dviratininkų lenktynių Olandijoje antrąjį etapą baigė 19-as

2007-05-15

R.Navardauskas dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape 14-as

Olandijoje vykstančių daugiadienių "Olympia`s Tour" dviratininkų lenktynių pirmajame etape keturioliktas finišavo Ramūnas Navardauskas, sekmadienį 158 km distanciją įveikęs kartu su etapo nugalėtoju olandu Martynu Maaskantu - po 3 valandų 38 minučių ir 41 sekundės.