alexis pinturault

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexis pinturault“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexis pinturault“.

Olimpinis čempionas: atsiprašau azijiečių, bet į ryžius žiūrėti nebegaliu

Kalnų slidinėjimo varžybų didžiojo slalomo rungties olimpiniu čempionu užtikrintai tapo Marcelis Hirscheris. 28-erių austras artimiausią varžovą aplenkė beveik pusantros sekundės. Didžiulis siurprizas „Man tai didelė staigmena. Daug kas laukė mano medalio, bet to profesionaliame sporte tikėtis sunku. Nebuvo lengva susitvarkyti su spaudimu. Džiaugiuosi, kad šiandien mano rizika pasiteisino. Padėjo ir pasitikėjimas savimi“, – kalbėjo M. Hirscheris.
2018-02-18

Po finišo apsiašarojęs 18-metis: prezidentei pasakiau, kad tapsiu olimpiniu čempionu

Andrejaus Drukarovo svajonė išsipildė. 18-metis lietuvis pasiekė finišą olimpinėje didžiojo slalomo rungtyje. Kalnų slidininkas užėmė 59-ąją vietą. Trasa pasikeitė Vaikinas pirmajame nusileidime buvo 68-as, antrajame – 57-as. „Afiget. Štai kaip jaučiuosi, – iškart po finišo švytėjo A. Drukarovas. – Pirmajame važiavime daug pralošiau, antrajame – gerokai mažiau.“ Bendras lietuvio laikas – 2 minutės, 38,19 sekundės.
2018-02-18

Šeštąjį kalnų slidinėjimo pasaulio taurės didžiojo slalomo etapą Japonijoje laimėjo prancūzas

Antrą pergalę planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybose šį sezoną bei vienuoliktąją per visą karjerą iškovojo prancūzas Alexis Pinturault'as, šeštadienį Japonijoje laimėjęs šeštąją didžiojo slalomo rungtį. Dviem nusileidimais nugalėtojas trasą įveikė per 2 minutes 34,23 sekundės bei šioje rungtyje pakilo į penktąją vietą.