alexander vinokourov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexander vinokourov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexander vinokourov“.

Keturioliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo "Giro d`Italia" lenktynių nugalėtojas

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių keturioliktąjį 191,5 km etapą sekmadienį laimėjo šių metų "Giro d`Italia" nugalėtojas italas Gilberto Simonis (Džilbertas Simonis). Italijos dviratininkas distanciją įveikė per 5 valandas 31 minutę 52 sekundes ir finiše aplenkė šveicarą Laurentą Dufaux`ą (Loreną Diufo) ir prancūzą Richardą Virenque`ą (Rišarą Viranką): 1. Gilberto Simoni 5 val. 31 min. 52 sek.
2003-07-21

Vokietis Janas Ulrichas laimėjo dvyliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą penktadienį laimėjo vokietis Janas Ulrichas. Jis 47 km atskiro starto lenktynėse sugaišo 58 minutes 32 sekundes ir 1 min. 36 sek. aplenkė lenktynių lyderį bendroje įskaitoje keturiskart "Tour de France" nugalėtoją amerikietį Lance`ą Armstrongą (Lensą Armstrongą). Trečias, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 2 min. 6 sek., finišavo Aleksandras Vinokurovas iš Kazachstano: 1. Jan Ullrich 58 min. 32 sek.
2003-07-19

"Tour de Suisse" dviratininkų lenktynėse Marius Sabaliauskas nukrito į 49-ąją poziciją

Šveicarijoje vykstančių daugiadienių "Tour de Suisse" dviratininkų lenktynių penktajame etape šeštadienį "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas užėmė tik 91-ąją vietą ir bendroje įskaitoje smuktelėjo į 49-ąją poziciją. Etapo nugalėtojui italui Francesco Casagrandei (Frančesko Kasagrandei), kuris 177,8 km distanciją įveikė per 5 valandas 9 minutes 34 sekundes, Lietuvos dviratininkas pralaimėjo 22 min. 38 sek.: 1. Francesco Casagrande (Italija) 5 val. 9 min. 34 sek.