aleksejus novoselskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksejus novoselskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksejus novoselskis“.

Slidininkas A. Novoselskis pasaulio taurės varžybose – 72–as

Estijoje vykstančių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų vyrų 15 km lenktynėse klasikiniu stiliumi Lietuvos atstovas Aleksejus Novoselskis tarp 76 dalyvių liko 72–as. Nugalėjo norvegas Eldaras Roenningas. Jis distanciją įveikė per 37 min. 27,2 sek. 25–erių metų A. Novoselskis jam pralaimėjo 6 min. 0,7 sek.
2011-01-23

Slidininkas A. Novoselskis pasaulio taurės varžybose – 106-as

Suomijoje vykstančių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų vyrų 10 km lenktynėse klasikiniu stiliumi Lietuvos atstovas Aleksejus Novoselskis tarp 109 dalyvių liko 106-as. Nugalėjo šveicaras Dario Cologna. Jis distanciją įveikė per 23 min. 24,8 sek. 25-erių metų A. Novoselskis jam pralaimėjo 3 min. 38,3 sek.
2010-11-28

A. Novoselskis olimpiadoje finišavo 71-as

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų 15 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi varžybose pirmadienį Lietuvos atstovas Aleksejus Novoselskis pranoko 24 varžovus ir užėmė 71-ąją vietą. Olimpiniu čempionu tapo 23 metų ševicaras Darijus Kolonja (Dario Cologna). Jis distanciją įveikė per 33 min. 36,3 sek. Antrosiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis 25 metų A. Novoselskis nuo nugalėtojos atsiliko 4 min. 25,3 sek. Lietuvos atstovas pusę distancijos įveikė 67-as.
2010-02-16

Irina Terentjeva pranoko 31 varžovę

Šveicarijoje vykusių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų moterų 1 km sprinto atrankos varžybose Lietuvos atstovė Irina Terentjeva pranoko 31 varžovę ir užėmė 46-ąją vietą. 10 km distancijos laisvuoju stiliumi I. Terentjeva nebaigė. Vyrų 1 km sprinto atrankos varžybose Mantas Strolia tarp 99 dalyvių buvo 74-as, o Modestas Vaičiulis – 79-as. Vyrų 15 km distancijoje laisvuoju stiliumi Aleksejus Novoselskis tarp 93 dalyvių buvo 89-as.
2009-12-14

A. Novoselskis Suomijoje liko 85-as

Suomijoje vykusių pasaulio slidinėjimo taurės varžybų vyrų 15 km distancijoje klasikiniu stiliumi sekmadienį Lietuvos atstovas Aleksėjus Novoselskis tarp 98 dalyvių buvo 85-as. Nugalėjo norvegas Peteris Nortugas (Petter Northug), distanciją įveikęs per 35 min. 22,2 sek. 24 metų A. Novoselskis jam pralaimėjo 2 min. 44,1 sek.
2009-11-29

Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis

Po to, kai Lietuvos futbolininkai pralaimėjo Farerų salų komandai, o krepšininkai Europos čempionate patyrė visišką fiasko ir, įveikę tik bulgarus, užėmė vos 12-tą vietą, imta kalbėti apie visos šalies sporto nuosmukį. Bet ar iš tiesų jis yra? LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas atkreipia dėmesį į tai, kad mūsų šalyje vis dar yra pakankamai kitų sporto šakų, kuriose lietuviai džiugina savo rezultatais: „Lietuvos sportas – tai ne vien krepšinis ir futbolas.
2009-09-23

Sumažėjo kandidatų į žiemos olimpinę rinktinę

Ketvirtadienį įvykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdyje Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas informavo, kad Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės pirmajame ir antrajame sąrašuose liko aštuoni sportininkai.
2009-05-21

Vankuveris rengiasi žiemos olimpiadai

2010 metų žiemos olimpinių žaidynių sostinėje Vankuveryje (Kanada) tris dienas vyko plenarinės sesijos. Jose Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) atstovai ir Vankuverio žaidynių organizacinio komiteto darbuotojai supažindino, kaip vyksta pasirengimas, aprodė sporto bazes ir kitus olimpinius objektus. Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) Vankuveryje atstovavo Kalgario olimpinė čempionė Vida Vencienė ir Ijolė Domarkienė.
2009-02-27

Universiadoje slidininkę Iriną Terentjevą nuo bronzos medalio skyrė vos dvi sekundės

Žiemos universiadoje Italijoje ketvirtąją vietą moterų masinio starto 15 km slidinėjimo lenktynėse laisvuoju stiliumi penktadienį užėmė Irina Terentjeva, distancijoje sugaišusi 38 minutes ir 17,0 sekundžių.Lietuvos slidininkę nuo trečiąją vietą užėmusios ir bronzos medalį iškovojusios baltarusės Olgos Vasilionok (38:14,9) skyrė vos 2,1 sekundės.
2007-01-26

M.Strolia Universiados slidinėjimo dvigubo persekiojimo rungtyje buvo 16-as

Italijoje vykstančioje XXIII žiemos Universiadoje - pasaulinėse studentų žaidynėse - šešioliktą vietą trečiadienį vyrų dvigubo persekiojimo lenktynėse užėmė Mantas Strolia. Lietuvos du kartus po 7,5 km nuotolį klasikiniu ir laisvuoju čiuožimu įveikė per 37 minutes 54,3 sekundės ir 1 min. 10,6 sek. atsiliko nuo aukso medalį iškovojusio baltarusio Aleksandro Lazutkino. Beje, po pirmosios distancijos pusės - 7,5 km klasikiniu būdu - M. Strolia buvo vienuoliktas. Vos 2 sek.