aleksejus nikoličius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksejus nikoličius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksejus nikoličius“.

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.
2017-11-18

Slovėnijos krepšininkai euforijoje: tai istorinis vakaras mūsų šaliai, bet darbas dar nebaigtas

Slovėnijos rinktinė perrašė savo krepšinio istoriją. Pusfinalyje 92:72 parklupdę ispanus, slovėnai pirmą kartą pateko į Europos čempionato finalą. Nors po rungtynių liejosi šūksnių lydimos geros emocijos, bet kalbinti krepšininkai akcentavo vieną dalyką – darbas dar nebaigtas, reikia laimėti finalą. 7 taškus pusfinalyje pelnęs Aleksejus Nikoličius: „Sunku net kalbėti dabar. Kai laimi pusfinalį prieš Ispaniją, kuri yra nuostabi komanda.