aleksas tverijonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksas tverijonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksas tverijonas“.

Julius Tverijonas po dramatiško mūšio pasitraukė iš Prezidento taurės turnyro

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startavo tradicinis ir vienintelis šiais metais Lietuvoje organizuojamas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyras Prezidento taurei laimėti. Vyrų vienetų varžybose pirmasis iš lietuvių startavo 24-erių metų Julius Tverijonas (1483-ioji pasaulio raketė). Jam teko išgyventi tikrą trilerį, kuris baigėsi nesėkmingai. Lietuvis po 2 val. 49 min.
2018-07-24

Lietuvos tenisininkai stoja į kovą Prezidento taurės teniso turnyre

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos Prezidento taurės turnyro pagrindinės varžybos. Tai yra vienintelis Lietuvoje rengiamas profesionalų teniso turnyras. Vienetų varžybose dalyvaus keturi lietuviai – Julius Tverijonas, Tadas Babelis, Robertas Vrzesinskis ir Aleksas Tverijonas.
2018-07-23

ATP reitinge – didelis Ričardo Berankio kritimas

Sunkią traumą besigydantis Ričardas Berankis naujai paskelbtame geriausių pasaulio tenisininkų reitinge prarado ypač daug pozicijų. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas ATP reitinge nukrito 33-imis vietomis žemyn ir dabar užima 169-ą poziciją. R. Berankis išlieka pirma šalies teniso rakete, Lauryną Grigelį nuo jo skiria 80 pozicijų. L. Grigelio vieta ATP reitinge išliko nepakitusi ir jis toliau užima 249-ąją poziciją geriausių pasaulio tenisininkų sąraše.
2017-04-17

Laurynas Grigelis sieks apginti Prezidento taurės trofėjų

Liepos 18-ąją startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ teniso turnyras Prezidento taurė, kuriame dalyvaus šeši sportininkai iš Lietuvos. Prizinis fondas – 10 tūkstančių JAV dolerių. Pirmas pagal skirstymą Laurynas Grigelis turnyre jau triumfavo dukart ir teigė, kad, po pergalingai pasibaigusio Daviso taurės etapo prieš Pietų Afrikos Respubliką, nuotaikos yra puikios. Taip pat tenisininkas pridūrė, kad neseniai buvo patyręs ir riešo traumą, tačiau jau spėjo atsigauti.
2016-07-18

A. Tverijonas Lenkijoje nepateko į pagrindines varžybas

Lietuvos tenisininkas Aleksas Tverijonas nepateko į Lenkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyro „Sandvik Katowice Open 2011“, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių, vyrų vienetų pagrindines varžybas. 18-metis lietuvis atrankos varžybų paskutiniajame, trečiajame, rate antradienį 0:6, 1:6 pralaimėjo 1157-ajai pasaulio raketei 19-mečiam australui Maverickui Banesui.
2011-05-24

A. Tverijonas JAV pralaimėjo 16-mečiui

JAV vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro „Prince Cup 2009“ antrajame rate – šešioliktfinalyje – antradienį lietuvis Aleksas Tverijonas 0:6, 4:6 pralaimėjo 16-mečiam rumunui Vasilei Alexandrui Gileai (271-oji pasaulio jaunių raketė). 17-metis lietuvis, kuris pasaulio jaunių reitinge yra 1639-as, pirmajame rate 6:4, 6:7 (4-7), 6:3 įveikė savo bendraamžį uzbeką Boburą Kamiljanovą (772). A. Tverijonas atrankos varžybose nugalėjo Rumunijos i...
2009-12-16

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos jaunių teniso čempionai

Lietuvos jaunių (iki 16 metų) teniso pirmenybėse Šiauliuose vaikinų vienetų varžybose triumfavo vietos teniso mokyklos auklėtiniai.Čempionu tapo Dovydas Šakinis, finale 6:1, 6:0 sutriuškinęs Luką Mugevičių.Trečias buvo šiaulietis Aleksas Tverijonas.Merginų vienetų vicečempione tapo šiaulietė Gabrielė Sinskaitė, finale po atkaklios kovos 5:7, 5:7 nusileidusi Robertai Liutikaitei iš Palangos.Trečią vietą merginų varžybose iškovojo kita Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė.