aleksandras pekanovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras pekanovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras pekanovas“.

Ž. Savickas pergalingai pradėjo Čempionų lygos varžybas

Tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas Latvijos sostinėje tapo 2008 metų sezono galiūnų Čempionų lygos („Strongman Champions League“) pirmojo etapo nugalėtoju. Šešiose rungtyse lietuvis surinko 75 taškus bei aplenkė visus 13 savo varžovų. Rikiuotė:  1. Žydrūnas Savickas (Lietuva)    75 tšk.
2008-03-24

Žydrūnas Savickas penktą kartą laimėjo prestižinį galiūnų turnyrą JAV

Penktą kartą iš eilės dukart pasaulio galiūnų čempionas 31 metų Žydrūnas Savickas laimėjo prestižines šeštą kartą Ohajo valstijoje vykusias (6th Annual Arnold Strongman Classic) jėgos sporto šakų varžybas.Laimėjęs keturias rungtis iš šešių bei pasiekęs vieną planetos rekordą, Lietuvos galiūnas surinko 52 taškus bei iškovojo 30 tūkst. JAV dolerių čekį.Antroji vieta (48 tšk.) dešimties galiūnų varžybose bei 20 tūkst. čekis atiteko ukrainiečiui Vasiliui Virastiukui, o trečias liko (15 tūkst.