aleksandras kovpakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras kovpakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras kovpakas“.

Ukrainos futbolo lygoje pasižymėjo lietuvis

Ukrainos elitinės futbolo lygos Simferopolio "Tavrija" ekipa kontroliniame mače sekmadienį 2:1 (1:1) nugalėjo žemesniojo diviziono Krasnopresnensko "Chimik" vienuolikę. Pirmojo įvarčio autoriumi nugalėtojų gretose tapo iki pertraukos žaidęs Andrius Jokšas (4 min.). 35-ą minutę rezultatą išlygino Maksimas Krivoviazyjus. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Aleksandras Kovpakas (88 min.). Simferopolio klubo pirmajame kėlinyje rungtyniavo ir Audrius Veikutis.
2007-10-15

Lietuvių "Hearts" klubas kontrolinį mačą pralaimėjo Ukrainos ekipai

Ketvirtąją vietą Škotijos futbolo pirmenybėse užėmęs lietuvių Edinburgo "Hearts" klubas treniruočių stovykloje Austrijoje kontrolines rungtynes 1:2 (1:1) pralaimėjo penktojoje pozicijoje likusiai Simferopolio "Tavrija" komandai.Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Kovpakas (29 min. ir 57 min. iš 11 m baudinio).Ukrainos ekipos gretose mačo pabaigoje žaidė du lietuviai - Andrius Jokšas (nuo 74 min.) bei Irmantas Zelmikas (nuo 84 min.
2007-07-02

Lietuvių futbolo klubas Ukrainoje žaidė kontrolinį mačą

Penktąją vietą Ukrainos futbolo pirmenybėse užimantis lietuvių Simferopolio "Tavrija" klubas pirmadienį dvejomis sudėtimis žaidė kontrolines rungtynes tarpusavyje. Pagrindinė ekipa su Andriumi Jokšu 1:0 (0:0) įveikė klubo dublerių bei galimų komandos naujokų komandą, kuriose gretose rungtyniavo Audrius Veikutis bei Nerijus Vasiliauskas. Pergalingo įvarčio autorius Aleksandras Kovpakas (86 min.
2007-06-05

Simferopolio vienuolikės su dviem lietuviais pergalė kontroliniame mače Kipre

Treniruočių stovyklą Kipre baigusi Simferopolio "Tavrija" (Ukraina) futbolo ekipa ketvirtadienį kontroliniame mače 3:1 (2:1) nugalėjo Rumunijos čempionato vidutiniokę "Farul" komandą. Septintąją vietą Ukrainos pirmenybėse užimančios "Tavrijos" gretose žaidė Andrius Jokšas bei Irmantas Zelmikas. Nerijus Vasiliauskas mačą praleido dėl traumos, o du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Kovpakas (45 ir 63 min.