aleksandras derendiajevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras derendiajevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras derendiajevas“.

Pasaulio jaunių biatlono pirmenybėse Veronika Lagun penktadienį finišavo dvidešimt antra

Prancūzijoje tęsiasi pasaulio jaunimo (iki 21 metų amžiaus) ir jaunių (iki 18 metų amžiaus) biatlono čempionatas. Penktadienį merginų 7,5 km persekiojimo lenktynėse dvidešimt antrąją vietą tarp 52 finišavusių dalyvių (startavo 54) užėmė Veronika Lagun.
2004-01-30

Lietuvos biatlonininkas pateko tarp 30 geriausiųjų

Prancūzijoje vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) ir jaunių (iki 18 metų) biatlono čempionate sekmadienį (01.25) Lietuvos atstovas Aleksandras Derendiajevas jaunių vaikinų 12,5 km lenktynėse tarp 77 dalyvių buvo 24-tas. Nugalėjo rusas Pavelas Borisovas - 38 min. 22,6 sek. (2 baudos min.). A. Derendiajevas nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 0,4 sek. (5). Deimantas Martinkėnas (atsiliko 7.33,1; 7) užėmė 49-ąją, o Karolis Zlatkauskas (9.09,8; 8) - 61-ąją vietas.
2004-01-26

Europos žiemos jaunimo olimpiniame festivalyje Slovėnijoje dalyvaus 13 Lietuvos sportininkų

Trečiadienį (01.22) Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje Vilniuje įvyko Lietuvos delegacijos palydos į VI Europos žiemos jaunimo olimpinį festivalį Slovėnijos Bledo mieste: Lietuvai sausio 25-31 dieną vyksiančiose varžybose atstovaus 13 sportininkų. "Vieniems jūsų šios varžybos bus pirmosios, kitiems - antrosios. Nereikia bijoti konkurentų: visi jūs esate vienodi. Linkiu, jog būtumėt valingi ir užsispyrę", - sakė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas.