aleksandra golovkina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandra golovkina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandra golovkina“.

Dailiojo čiuožimo varžybose Ruminijoje – per žingsnį nuo medalio likusi Aleksandra Golovkina

Lietuvė Aleksandra Golovkina Rumunijoje vykusiose dailiojo čiuožimo „Bellu Memorial“ varžybose liko per žingsnį nuo medalio. Iš viso 25-erių lietuvė surinko 150,15 balo ir užėmė ketvirtą vietą. Po savo trumposios programos A. Golovkina buvo trečia su 55,59 balo. Visgi sportininkei nepavyko išvengti klaidų laisvosios programos metu ir ji buvo penkta (94,56 balo). Galiausiai bendroje įskaitoje lietuvei atiteko ketvirtoji vieta.
2024-02-25

Aleksandra Golovkina sėkmingai startavo Rumunijoje: po trumposios programos yra tarp lyderių

Bukarešte (Rumunija) penktadienį prasidėjo trečią kartą rengiamos tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Bellu Memorial“. Moterų trumpojoje programoje sėkmingai pasirodė vienintelė Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Ji išvengė klaidų, surinko 55,59 balo ir užėmė 3-ią vietą.
2024-02-23

Aleksandra Golovkina dailiojo čiuožimo varžybose Estijoje iškovojo sidabro medalį

Tartu (Estija) baigėsi į tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorių įtrauktos dailiojo čiuožimo varžybos – „Lounakeskus Trophy“. Moterų kategorijoje sidabrą laimėjo Aleksandra Golovkina. Lietuvos čiuožėja antra buvo tiek trumpojoje (45,18 balo), tiek laisvojoje (96,36) programose. Bendroje įskaitoje A.Golovkina surinko 141,54 balo. Varžybų nugalėtoja tapo estė Kristina Lisovskaja (154,43). Ji geriausiai atliko abi programas.
126 2024-02-10

Aleksandra Golovkina Estijoje neišvengė kritimų, tačiau po trumposios programos rikiuojasi antra

Tartu (Estija) prasidėjo į tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorių įtrauktos dailiojo čiuožimo varžybos – „Lounakeskus Trophy“. Viena geriausių Lietuvos čiuožėjų – Aleksandra Golovkina – trumpojoje programoje neišvengė klaidų. Sportininkė 2 kartus krito ir pelnė 45,18 balo. Nepaisant prarastų balų, A. Golovkina vis tiek užėmė 2-ą vietą ir turi geras galimybes patekti tarp prizininkių. Trumpąją programą geriausiai atliko estė Kristina Lisovskaja (54,02), susikrovusi didelį pranašumą.
2024-02-09

Dailiojo čiuožimo varžybose Turkijoje – Aleksandros Golovkinos auksas

Izmire (Turkija) surengtose „Ephesus Cup“ dailiojo čiuožimo varžybose moterų kategorijos auksą laimėjo 25-erių lietuvė Aleksandra Golovkina. Lietuvos čiuožėja šeštadienį sėkmingai atliko trumpąją programą, išvengė kritimų ir su 56,57 balo tapo aiškia varžybų lydere. A. Golovkinos įvertinimas buvo netgi aukštesnis nei neseniai vykusiame Europos čempionate (55,80). Sekmadienį laisvojoje programoje A.Golovkina ir vėl buvo pati geriausia (103,66 balo). Jai nesutrukdė net ir 2 prarasti balai.
540 2024-01-28

Pamatykite: Kaune įspūdingai uždarytas Europos dailiojo čiuožimo čempionatas – pasirodė ir lietuviai

Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje įspūdingai užbaigtas 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas.  Šios pirmenybės Lietuvai buvo istorinės dėl dviejų priežasčių. Europos čempionatas mūsų šalyje buvo surengtas pirmą kartą, o jame bronzos medalius po 18 metų pertraukos iškovojo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.  Kiti Lietuvos atstovai taip pat pasižymėjo gerais rezultatais.
2024-01-14

Aleksandra Golovkina pakartojo geriausią savo karjeros rezultatą, auksu pasipuošė Belgijos atstovė

Šeštadienį Kaune Europos dailiojo čiuožimo čempionate įvyko moterų finalas, po kurio paaiškėjo medalius iškovojusios sportininkės bei lietuvės Aleksandros Golovkinos rezultatas.  Lietuvos atstovė susumavus trumposios ir laisvosios programos rezultatus surinko 155,16 balo ir atsidūrė 16-oje vietoje. Tai – pakartotas geriausias jos karjeros rekordas.
2024-01-13

Ašaras iššaukęs jaudulys finale Aleksandros Golovkinos džiaugsmo neužgožė: „Esu labai patenkinta“

Šeštadienį Kaune prasidėjo svarbiausios kovos visiems Lietuvos atstovams Europos dailiojo čiuožimo čempionate. Pirmoji ant ledo iš lietuvių žengė Aleksandra Golovkina, kuri atliko laisvąją programą. Teisėjai sportininkę įvertino 99,36 balo ir, susumavus abiejų pasirodymų balus, A. Golovkina užėmė 16-ą vietą. Taip sportininkė pakartojo geriausią savo rezultatą Europos čempionatuose.
61 2024-01-13

Karjeros rekordą Kaune pagerinusi Aleksandra Golovkina atskleidė, kaip sukūrė išskirtinį pasirodymo įvaizdį

Kaune vykstančiame 2024 metų Europos dailiojo čiuožimo čempionate ketvirtadienio popietę pasirodė ir pirmoji Lietuvos atstovė Aleksandra Golovkina. Lietuvei trumpojoje programoje pavyko surengti įspūdingą pasirodymą, o arenoje jai skambėjo garsios ovacijos. A. Golovkina trumpojoje programoje pasirodė 20-oji, o teisėjai jos pasirodymui skyrė 55,80 balo. Tai yra geriausias lietuvės karjeros rezultatas.
2024-01-11

Lietuvos dailiojo čiuožimo viltis surengė įspūdingą pasirodymą: kovos dėl medalio

Lietuvė Aleksandra Golovkina Kaune vykstančiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate surengė įspūdingą pasirodymą. Lietuvė trumpojoje programoje surinko 55,80 taško ir pasiekė karjeros rekordą.   A.Golovkina užsitikrino vietą laisvojoje programoje, kurioje geriausios čiuožėjos kovos dėl medalių. Galutinė A. Golovkinos pozicija trumpojoje programoje paaiškės po to, kai pasirodys visos dalyvės. Šis Europos čempionatas A. Golovkinai jau penktasis karjeroje.