aleksandaras vezenkovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandaras vezenkovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandaras vezenkovas“.

Saša Vezenkovas apie NBA: „Jiems nerūpi, ar tu Micičus, ar Vezenkovas“

Sakramento „Kings“ puolėjas Saša Vezenkovas pasisakė apie nelengvą įsiliejimą į NBA žaidimą. Bulgaras teigia, kad NBA žmonėms nerūpi, kaip tu prieš tai žaidei Eurlolygoje. „Jiems yra vienodai, ar tu esi Micičius, ar Vezenkovas, ar kažkuris kitas žaidėjas iš Europos. Kai kurie žmonės matė daugiau Eurolygos rungtynių nei kiti, bet jiems tai nesvarbu. Tu turi pradėti viską nuo pradžių. Todėl ir sakau, kad pirmaisiais metais prisitaikyti yra komplikuota.
2024-03-28

Debiutinis Saša Vezenkovo sezonas NBA aptemdytas čiurnos traumos

NBA debiutavęs ir Sakramento „Kings“ komandai atstovaujantis puolėjas Saša Vezenkovas – pristabdytas traumos. 28 metų 200 cm ūgio bulgaras dėl čiurnos patempimo nežais 4–6 savaites. Debiutiniame savo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone jis per 13 minučių pelno 5,6 taško, atkovoja 2,5 kamuolio, atlieka 0,4 rezultatyvaus perdavimo.
2024-02-13

Eurolygos MVP Vezenkovas keliasi į NBA – rungtyniaus kartu su Saboniu

Eurolygos reguliariojo sezono MVP Sasha Vezenkovas karjerą tęs Sakramento „Kings“ komandoje. Paskelbta, kad puolėjas su Kalifornijos komanda pasirašė trejų metų 20 mln. JAV dolerių kontraktą. Bulgaras „Kings“ gretose žais kartu su Domantu Saboniu. Krepšininkas su „Kings“ buvo siejamas jau ir praėjusią vasarą, kadangi komanda turi teises į krepšininką ir rodė nemažą susidomėjimą.
65
2023-07-01

„Olympiakos“ klubo gretose išsaugojo Aleksandrą Vezenkovą

Pirėjo „Olympiakos“ komanda išsaugojo savo gretose Aleksandrą Vezenkovą, skelbia Graikijos žiniasklaida. Pranešama, kad abi pusės sutarė dėl naujo dviejų metų kontrakto. Per šius sezonus krepšininkas turėtų uždirbti beveik 2 mln. eurų. Aukštaūgis „Olympiakos“ garbę gina nuo 2018 metų. Praėjusiame Eurolygos sezone A.Vezenkovas pelnydavo 11,5 taško ir atkovodavo 5,4 kamuolio.
2021-09-23

Thomasas Walkupas skirstė perdavimus, o jo ekipa triuškino varžovus

Triuškinančią pergalę draugiškame mače pasiekė Pirėjo „Olympiacos“ komanda su buvusiu žalgiriečiu Thomasu Walkupu. Graikijos grandas rezultatu 98:59 nepaliko vilčių Nikėjos „Ionikos“ krepšininkams. Th.Walkupas prie pergalės prisidėjo 3 taškais, tačiau atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausiai „Olympiacos“ gretose žaidė 15 taškų surinkęs Aleksandaras Vezenkovas, 14 – Georgios Printezio sąskaitoje. Pralaimėjusiems 14 taškų įmetė Eugene‘as Germanas.
2021-09-03

Gražiose, bet nieko nelėmusiose rungtynėse – „Barca“ pergalė

Ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Ispanijoje pergalę iškovojo „Barcelona“. Katalonai 76:71 (23:13, 17:19, 18:22, 18:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Šeimininkai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. „Barca“ mačą pradėjo 10:0 (2 minutė). Šią persvarą Ispanijos ekipa išlaikė ilgą laiką. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje „Maccabi“ priartėjo iki minimumo (32:33 – 18 min.). Katalonai turėjo iniciatyvą ir po pertraukos.