albinas keleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „albinas keleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „albinas keleris“.

Serialo „Gaujų karai“ ketvirtojo sezono pradžia – jau šįvakar: pristatys dar visai neseniai Lietuvoje egzistavusią realybę

Šiandien vakare naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovai jau galės mėgautis pirmąja originalaus serialo ,,Gaujų karai” naujausio sezono „Šešėliai” serija. Tikrais įvykiais įkvėpta 12-os serijų kriminalinė drama šįkart palies vieną svarbiausių nelegalaus verslo sričių - narkotinių medžiagų tranzitą per Lietuvą. Kiekvieną pirmadienio vakarą „Go3” žiūrovai išvys po naują „Gaujų karai.
2021-09-13

Serialo „Prakeikti“ režisierius Ramūnas Rudokas intriguoja: patikėkite, atskleistos dar ne visos kriminalinės paslaptys

Serialų „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ saga tęsis ir kitąmet, prasitaria kūrėjai. Tamsiąją pasaulio pusę atskleidžiančios serijos apie nuožmių nusikaltėlių kasdienybę įtraukia televizijos žiūrovus jau 12 metų iš eilės.
2021-06-24

Sudėtingą periodą po plačia šypsena kino aikštelėje slėpusi Nemanytė: mano gyvenime nėra dienos be netikėtumų

Šalta, negailestinga ir su ginklu rankoje – tokią Justiną Nemanytę TV ekranuose šiandien mato serialo „Prakeikti III“ žiūrovai. Moteris neslepia, kad režisieriui įtikinti, jog geba vaidinti ne tik švelnią kažkieno mylimąją ar provokuojančią koketę, bet ir rimtą konkurentę mafijos atstovams, prireikė dviejų metų. „Esu nežmoniškai užsispyrusi. Kai kažko noriu, galiu ir kalnus nuversti“, – charakterio savybę, tiesiančią karjeros kelius, įvardijo aktorė, rašoma pranešime spaudai.
2021-05-10

Nuožmaus banditų vado vaidmenį kuriantis 63-ejų aktorius Keleris – apie kitokią kasdienybę: Fredas Koganas – visiška mano priešingybė

„Fredas Koganas – visiška mano priešingybė, – sako ikoniškąjį nuožmaus kriminalinio pasaulio vado vaidmenį seriale „Prakeikti“ kuriantis Albinas Keleris. – Tekstas scenarijuje yra tarsi natos, kurias, mano, kaip profesionalaus aktoriaus, pareiga yra kokybiškai sugroti“, rašoma pranešime spaudai.
2021-04-23

Serialo „Prakeikti“ aktorius Storpirštis – apie tėvystę: gimus vaikui atrandi tokių savybių, kad net pats nustembi

Darbas teatre su užsienio režisieriais, vedėjo pozicija populiarioje televizijos laidoje, animacinių filmų įgarsinimas, vaidmenys trumpametražiuose, ilgo metro filmuose bei serialuose – dalis darbų, kuriuose save atskleidžia žinomas šalies aktorius Simonas Storpirštis. Jis dar ir svarbi kriminalinių serialų „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ sagos dalis – pirmuosius žingsnius šioje filmavimo aikštelėje kartu su ikoniškąja Koganų šeima aktorius žengė 2017-aisiais, rašo pranešime spaudai.
2021-04-09

Pasirodė pirmasis kriminalinio filmo „Pasmerkti. Kauno romanas“ treileris

Vasario 22 dieną šalies kino teatruose pasirodys kriminalinė juosta „Pasmerkti. Kauno romanas“. Šiandien pristatomas pirmasis treileris, kuris leidžia suprasti, kad tai bus išskirtinė kitų metų kino teatrų naujiena. O žmonių susidomėjimas jau yra begalinis, socialiniuose tinkluose pateikiami šimtai klausimų. Kino kūrėjai atsako į dažniausiai pasikartojančius. Ar šis filmas yra serialo „Pasmerkti“ perkėlimas į kino ekraną? Ne, tai nėra identiška istorija.
2018-12-21

Televizinis premjeras prie Vyriausybės lesino balandžius

Pabandykite pafantazuoti: LR ministras pirmininkas Andrius Kubilius, tarkime, su buvusiu Seimo pirmininku Arūnu Valinsku, vidurdienį lesina balandžius aikštėje prie Vyriausybės pastato. Neįmanoma. O štai aktoriai Albinas Keleris ir Liubomiras Laucevičius gali sau leisti tokią pramogą. Tiesą sakant, tai buvo ne pramoga, o darbas – A. Keleris su L. Laucevičiumi prie Vyriausybės pastato filmavosi vienoje naujojo TV3 televizinio filmo „Gedimino 11" scenų.
2010-05-19

Savaitgalį J. Miltinio teatre – premjera „Kreicerio sonata“

Šį savaitgalį, spalio 3 – 4 d. d. J. Miltinio dramos teatre pristatoma režisieriaus Sauliaus Varno inscenizacija L.Tolstojaus apysakos „Kreicerio sonata“ motyvais. „Kreicerio sonata“, nors ir parašyta 1889 metais, bet išspausdinta tik 1891metais, tapo išskirtiniu ХIХ amžiaus rusų visuomenę sudrebinusiu kūriniu.
2009-09-29

Panevėžyje - XII apskrities meno ir sporto šventė

Birželio 6 d. Panevėžyje vyks Panevėžio apskrities meno ir sporto šventė. Jau dvyliktąjį kartą organizuojamas renginys šiemet į Panevėžį sukvies per 2500 apskrities liaudies meno kolektyvų dalyvių ir apie 300 sportininkų. Šventės globėjas apskrities viršininkas Viktoras Trofimovas pasidžiaugė, kad į šventę taip gausiai susirinks dalyviai iš visos apskrities – Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio rajonų ir Panevėžio miesto.
2009-06-01

Prieš Naujuosius metus J. Miltinio teatre premjera

Prieš pat Naujuosius metus J. Miltinio teatro lankytojai išvys Albino Kėlerio režisuotą premjerą Žano Puare „Beprotiškas savaitgalis“. „Tai paprastas, proginis, linksmas, šventinis spektaklis pramogai ir laisvalaikiui. Kviečiu visus ateiti ir atsipalaiduoti“, - trumpai ir šmaikščiai savo naująjį spektaklį pristatė režisierius Albinas Kėleris.    Žano Puare „Beprotiškas savaitgalis“ – pjesė, kuri jungia visus įmanomus prancūziškos komedijos elementus.
2008-12-05
REKLAMA
REKLAMA

Paskelbti dramaturgijos festivalio „Versmė“ laureatai

Ketvirtasis Nacionalinės dramaturgijos festivalis „Versmė“, norintis sudominti teatro profesionalus bei žiūrovus klasikine ir šiuolaikine lietuvių dramaturgija, jau eina į pabaigą, o trečiadienio vakarą jau įvertinti geriausieji kūrėjai. Šiųmetinėje festivalio programoje – vienuolika nacionalinės dramaturgijos pastatymų, kuriuos pristatė Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus dramos teatrai.
2008-11-13

J. Miltinio dramos teatro gastrolės Vilniaus Nacionaliniame dramos teatre

Spalio 14 – 15 dienomis J. Miltinio dramos teatro gastrolės Vilniaus Nacionaliniame dramos teatre. Išrankiausiai teatrinei Vilniaus publikai bus parodyti  spektakliai Maros Zalytės „Žemės mokestis“, režisierius Albinas Kėleris ir Bomaršė „Figaro vedybos“, režisierius Algimantas Pociūnas. Šiuolaikinės latvių dramaturgės Maros Zalytės  pjesė išsiskiria tobula aktorių vaidyba, kuri įtraukia visus žiūrovus kartu pasvarstyti, kuo gyvename ir kokie esame. Tai tragikomedija šiandienos tema.
2008-10-06

Lakūno drama perkeliama į kino juostą

Pašalintasis prezidentas Rolandas Paksas rinkėjus lankys ne tik sraigtasparniu. Virtęs vaidybinio filmo personažu Pilotu, rudenį jis kaustys kino teatrų lankytojų ir televizijos žiūrovų dėmesį. Tiriamosios TV žurnalistikos Lietuvoje pradininkas Vytautas Matulevičius yra nepageidaujamas mūsų šalies televizijose. Tačiau sėdėti be darbo kadaise itin populiarios laidos "Krantas" autorius nelinkęs.

J. Miltinio teatre – 270-oji premjera

Tarptautinę teatro dieną Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras pasitinka nauju spektakliu – Ramučio Rimeikio režisuota Eduardo De Filippo pjese „Mano šeima“. „Gyvenimas ir taip pilnas įtūžio, neapykantos, nepasitikėjimo.
2008-03-27

Paskelbti šio sezono ryškiausi profesionalaus teatro kūrėjai

Ekspertų komisija paskelbė labiausiai profesionaliame teatre pasižymėjusius 2007-2008 metų sezono kūrėjus, pretenduojančius į „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimus. Kaip informavo Kultūros ministerija, apdovanojimai bus įteikti 16 kategorijų. Ceremonijos metu taip pat bus įteikta „Padėkos“ premija už indėlį į Lietuvos teatro meno kultūrą.
2008-03-18

Panevėžyje – tarptautinis Baltijos valstybių teatrų festivalis

Minint režisieriaus Juozo Miltinio 100-ąsias gimimo metines, spalio 9-12 dienomis Panevėžyje vyks tarptautinis Baltijos valstybių teatrų festivalis. Festivalio organizatorius – J.Miltinio dramos teatras.Kaip teigia J.Miltinio dramos teatro vadovas Rimantas Teresas, festivalyje iškiliausius nacionalinę dramaturgiją pristatančius spektaklius parodys  Lietuvos, Latvijos, Estijos dramos teatrai, Panevėžio J.Miltinio vidurinės mokyklos moksleiviai.
2007-10-03

Byra legendinis Panevėžio teatras

"Panevėžio balsą" penktadienį pasiekė pavojaus signalas - byra Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras! Viena iš pagrindinių priežasčių įvardijama naujo vadovo būtinybė: esą direktorius Rimantas Teresas (nuotraukoje) nesugeba rūpintis teatro reikalais - tik asmeniniais. Pastaruoju metu tą itin skaudžiai junta dauguma aktorių, tačiau garsiai apie tai šaukti vis nedrįsta.

Paskelbti geriausi praėjusio sezono teatro menininkai

Kultūros ministerijos premijų geriausiems praėjusio sezono profesionalaus šalies teatro menininkams ekspertų komisija sudarė tradicinius dramos, lėlių, muzikinio teatro, teatro vaikams ir šokio nominacijų trejetukus. Dramos teatro nominacijos:Režisieriai:Oskaras Koršunovas - Sofoklio “Oidipas karalius” (Oskaro Koršunovo teatras).Eimuntas Nekrošius - K. Donelaičio “Pradžia. K. Donelaitis.
2003-03-20
Į viršų