alberto moreno

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alberto moreno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alberto moreno“.

Čempionų lygą laimėjęs „Liverpool“ atsisveikina su dviem žaidėjais

Įsimintiną ir įvairiaspalvį sezoną triumfu UEFA Čempionų lygoje vainikavęs „Liverpool“ klubas taria „sudie“ dviems futbolininkams. Klubas patvirtino, kad sutartys kitam sezonui nebus pratęstos su anglu Danieliu Sturridge'u ir gynėjus Alberto Moreno. D. Sturridge'as Liverpulyje žaidė nuo 2013-ųjų, tiesa, praėjusiame sezone trumpam buvo išnuomotas kitai komandai. Viso čia jis pelnė 67 įvarčius. A. Moreno „raudonųjų“ garbę gynė nuo 2014-ųjų ir sužaidė 141 rungtynes.
2019-06-05

Ar „Arsenal“ nutrauks mūšių su „Liverpool“ prakeiksmą?

Londono „Arsenal“ futbolininkai penkeriose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės negali įveikti „Liverpool“ klubo. Šios dvi garsios komandos vėl susitiks šiandien, 19-ojo turo mače. Šį savaitgalį baigsis pirmasis čempionato ratas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ bei dar tris dvikovas savaitgalį tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ yra turnyro lentelės kaimynai.
2017-12-22

„Klišakojų“ mūšyje – minimali „Liverpool“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos 33 turo rungtynėse minimalią pergalę iškovojo „Liverpool“. Jis svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „West Bromwich Albion“. Mačas pasižymėjo begale nerealizuotų progų – abiejų komandų futbolininkai nepataikė į kamuolius arba neįmušė iš itin dėkingų padėčių. Šeimininkai į priekį galėjo išsiveržti 2-ąją minutę. Puikia proga nepasinaudojo Halas Robsonas-Kanu. Po 12 minučių išpuoliu atsakė „Liverpool“. Svečių brazilas Roberto Firmino nepataikė į tolimąjį vartų kampą.