albertas kontadoras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „albertas kontadoras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „albertas kontadoras“.

I. Konovalovas lenktynėse Ispanijoje pakilo į 12-ąją vietą

Ispanijoje vykstančių 24-ųjų dviračių lenktynių „Vuelta a Castilla y Leon“ trečiajame etape trečiadienį lietuvis Ignatas Konovalovas („Cervelo“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė 16-ąją vietą. Nugalėjo ispanas Alechandras Valverdė (Alejandro Valverde, „Caisse d'Epargne“). Jis 156,9 km nuvažiavo per 3 val. 28 min. 16 sek. Kitas lietuvis Tomas Vaitkus („Astana“) užėmė priešpaskutiniąją, 132-ąją, vietą. Jis nugalėtojui pralaimėjo 9 min. 10 sek.
2009-03-25

Ispanijoje geriausia – futbolo rinktinė

Geriausio 2008 metų Ispanijos sportininko rinkimuose nugalėjo Europos futbolo čempionė Ispanijos rinktinė. Naujienų agentūros EFE surengtoje apklausoje ji surinko 80 taškų. Antrąją vietą užėmė pirmoji pasaulio teniso raketė Rafaelis Nadalis. Olimpinio čempiono sąskaitoje - 50 taškų. Trečias liko „Giro d'Italia“ ir „Vuelta a Espana“ dviračių lenktynių nugalėtojas Albertas Kontadoras.
2008-12-29

„Vuelta a Espana“ lenktynėse – A. Kontadoro triumfas

Sekmadienį pasibaigusias 63-iąsias prestižines daugiadienes dviračių lenktynes „Vuelta a Espana“ laimėjo ispanas Albertas Kontadoras iš Kazachstano komandos „Astana“. 25-erių metų A. Kontadoras tapo penktuoju dviratininku, kuriam pavyko laimėti trejas svarbiausias daugiadienes lenktynes. Iki šiol tai pavyko padaryti prancūzams Bernarui Ino ir Žakui Anketiliui (Jacques Anquetil), belgui Edžiui Merksui ir italui Feličei Džimondžiui.
2008-09-22

T. Vaitkus: mano tikslas – padėti komandos lyderiams

Lietuvos dviratininkas Tomas Vaitkus iš Kazachstano komandos „Astana“, pirmą kartą dalyvaujantis Ispanijoje vykstančiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse „Vuelta a Espana“, sakė, kad jo tikslas šiose varžybose padėti savo komandos lyderiams, o ne siekti asmeninių rezultatų. „Dviračiai - komandinis sportas. Čia kaip futbole ar krepšinyje - žaidėjai turi skirtingus vaidmenis.